אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם ניתן לחייב תשלום על מעונות רק כחודש אחורה?

  • מעונות יום והתמ"ת קישור
    שמירה | 10/08/2014 13:18

    אני מתעניינת לגבי שתי סוגיות:
    1. חיוב תשלום מלא על חודש אוגוסט בעוד המעונות פתוחים רק שבוע אחד מתוך ארבעה (נכון גם לגבי מעונות פרטיים, אך כשמדובר במשרד ממשלתי חמור כפליים).

    3. לאחר קביעת דרגה, החזרים על תשלומי המעון רק חודש אחורה מיום הגשת הבקשה ולא מתחילת שנת הלימודים (אין אזהרה ברורה בנושא באתר של התמ"ת והורים רבים שנכוו בעבר מהטרטרת של התמ"ת מגישים את הבקשה באיחור רק לאחר השלמת איסוף התפסים, ואז פתאום לא מקבלים זיכוי מלא). 

    תמ"ת מעון מעונות

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם ניתן לחייב תשלום על מעונות רק כחודש אחורה?
      עו"ד עמירם טפירו | 12/08/2014 20:13

      שמירה,

      בנוגע לחלק הראשון של אלתך אני סבור שאין עילה ממשית.

      בנוגע לחלק השני - אני סבור כי יש לבחון את הסוגייה מול ההנחיות של משרד התמ"ת. ממליץ לך לבחון את העניין בהתייעצות פרטנית מול עו"ד.

      בברכה,

      עמירם טפירו, עו"ד
      מנהל פורום תובענות ייצוגיות

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 20:02 סעיף נכות המגלם אי כושר  לשון סעיף 34 ב רמיסיה, סימנים קליניים אפקטיביים קלים, קיים צורך בטיפול תרופתי, קיימת הפרעה ...
  • פורום דיני תעבורה 04/03/2024 | 20:00 אני לא מוצא כאן אכיפה בררנית הי,העובדה שעד היום לא הייתה אכיפה והיא התחילה "פתאום", אינה מעידה על בררנות.יתכן והמדיניות השתנתה...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק