אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תגישי תביעת חוב

  • מזונות
    ליאור | 19/06/2014 16:30

    אני התגרשתי מבעלי לפני שש שנים וקיבלתי משמורת מלאה על שני הילדים שלנו.
    במשך שלוש שנים הוא לא שילם אפילו פעם אחת מזונות ובגלל שהוא התחמק ממני פניתי להוצאה לפועל.
    לאחר מכן הוא פשט את הרגל - האם זה אומר שהוא פטור מתשלום מזונות, למרות שלא שילם כלל?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תגישי תביעת חוב
      עו"ד משה שרגא | 19/06/2014 16:45

      ובקשה לפסיקת מזונות מתוך תיק ההוצלפ

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • בקשה להקצבת מזונות בהתאם לסעיף 128 לפק' הפש"ר
      אחד העם | 24/06/2014 11:30

      1. להגיש תביעת חוב לכנ"ר (תוך 6 חודשים מיום מתן צו הכינוס).
      2. את צריכה להגיש בקשה מנומקת (כולל ההוצאות הרבות להחזקת הילדים) לקצוב מזונות עפ"י סעיף 128 לפקודת הפש"ר - הם יקבעו לך סכום מכאן ואילך (בדר"כ פחות מהסכום שנקבע בפסק הדין למזונות)
      3. רק שתדעי גם כשהחייב יסיים את הליך פשיטת הרגל חוב מזונות לא ימחק ואת תוכלי להמשיך לאחר מכן בגביית החוב.
      אין הפטר לגבי חוב מזונות!
      בהצלחה

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 22/02/2019 | 13:47 רע לך בעבודה? נתקלתי במאמר מעניין במיוחד ורציתי לשתף, רע לך בעבודה? אל תהסס להתפטר
  • פורום זכויות יוצרים 22/02/2019 | 12:27 שירים היי שלום רב,אני רוצה להיות דיג׳יי במסיבות ומועדונים ברחבי הארץ.תמיד ראיתי שדיג׳יים לוקחים שירים ש...
  • פורום דיני משפחה 22/02/2019 | 12:07 מה לעשות? היי, האקסית של הלקוח שלי (לא התחתנו מעולם) הגישה נגדו תביעת משמורת, מזונות ואבהות (הילד נולד...
  • פורום הוצאה לפועל 22/02/2019 | 12:03 האם תמיד יקזזו בהוצל"פ כספי עיזבון ... שלום.אני הומלס ומובטל כרוני ומתקיים מהבטחת הכנסה בלבד ויש לי חובות הוצל"פ כבדים.אימי נפטרה לא מזמ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22/02/2019 | 11:58 מה קובע ,היתר בנייה או רישום בנוסח ... שלום.היתר בנייה ניתן לפני 30 שנה עם בעל ת"ז אחת.בנוסח טאבו אותו בית רשום ע"ש שני תעודות זהות כמה ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק