אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

זימון לעדות

  • זימון תובע לעדות
    גאיה | 05/03/2014 09:38

    שלום בתביעה שהוגשה בסד"מ האם על ב"כ התובע להגיש בקשה לזימונו של התובע לעדות?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • זימון לעדות
      עו"ד אריק ארביב | 06/03/2014 09:39

      גאיה שלום, 

      לא ברורה לי שאלתך. מדוע על בא-כוח תובע להגיש בקשה לזמן את הלקוח שלו?!
      בכל מקרה, על בעלי דין חובה להתייצב לדיון. היה והתובע לא יתייצב, תדחה/תמחק תביעתו והוא עלול לשאת בהוצאות. 

      בכבוד רב, 

      אריק ארביב, עורך-דין ומגשר
      מנהל פורום תאונות דרכים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • המשך שאלה גאיה
        גאיה | 06/03/2014 09:46

        כך גם אני חשבתי אבל הצד השני (הנתבע) הגיש בקשה לזימון הנתבע (הלקוח שלו) אז חשבתי שאולי אני טועה...?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • המשך תשובה
          עו"ד אריק ארביב | 06/03/2014 14:50

          ייתכן והנתבע הגיש בקשה לזימון של עד מטעמו, אבל בוודאי שאין כל צורך שבא-כוח ייזמן את מרשו לדיון. 

          בכבוד, 

          אריק ארביב, עורך-דין ומגשר
          מנהל פורום תאונות דרכים

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 23/01/2019 | 01:49 פיצויים 5 שנים אני באובדן כושר עבודה מלא ,משולם דרך כלל ביטוח ומסתיים בעוד 3 חודשים .[גיל 65] מדי חודש מק...
  • פורום דיני תעבורה 23/01/2019 | 01:48 סעיף 40 א. 5439 שלום רבאתמול נסעתי בכביש 4 בנערוני מצפון לכיוון דרום אשדוד התקרבתי למחלף אשדוד כאשר שתי נתיבים ימ...
  • פורום בתי משפט 23/01/2019 | 00:06 האם תוכל להבהיר את תשובתך תודה.על סמך מה קבעת שמדובר בטענה משפטית?מה ההגדרה של טענה משפטית? כי בפורום עורכי דין ענו לי...
  • פורום דיני מיסים 23/01/2019 | 00:06 פטור ממסוי במכירת דירה שהתקבלה בירו... האם יש מגבלת זמן לפטור ממס עבור מכירת דירה שהתקבלה בירושה ומאז מות המוריש היא אינה מאוכלסת?
  • פורום הוצאה לפועל 22/01/2019 | 22:20 לכבוד פורום הוצ"פ באמצעות עו"ד אריא... תודה על התייחסותך ואפרט יותר בנושא הארנונה:בשנת 2016 המדינה רכשה עבורינו במיוחד דירת נ"ר והתאמתה ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק