הודעות אחרונות

  • פורום תמא 38 16:21   16/08/2018 כלומר, האם כלומר האם עו"ד יכול ליזום חיפוש קבלן מבצע לתמא וגם לדאוג להסכמים עם אותו קבלן?! הרי הוא לא נ...
  • פורום דיני עבודה 16:16   16/08/2018 מי מוסמך לפטר עובד מי מוסמך לפטר עובד?מכתב פיטורין שלא חתום עליו המעסיק אלא עו"ד כלשהו (שכנראה המעסיק לקוח שלו, אבל ...
  • פורום פלילי 16:10   16/08/2018 המשך תשובה תמר יקרה, עתירה מנהלית "רגילה" אפשרית רק בהתאם לתנאי סעיף 5 לחוק בתי משפט לעניינים מינהליים ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 15:23   16/08/2018 האם תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 ... האם רישום תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 (טבלת הקצאות לרישום) שנעשית בהתאם לתכנית מתאר מסויימת. מ...
  • פורום בתי משפט 15:01   16/08/2018 תביעה מכוח חוק הנאמנות אגם שלום רב,אם עילת התביעה כנגד הנאמן מתבססת על חובותיו של הנאמן מכוח דיני הנאמנות על פי חוק הנאמ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

אין עקרונות

  • הודעות שוטפות
  • על מכירת דירת מגורים
    עליזה | 09/09/2014 19:15

    שלום וברכה
    אני בתיק איחוד מזה 5 שנים ,משלמת כל חודש 500 שח .החוב שלי עומד על מליון שלוש מאות שח ,שהחוב המקורי הוא 700,000.כעת אני חושבת על פשיטת רגל .ברשותי שתי דירות אחת מגורים ועוד אחת .לאחר שהייתי אצל שלושה עורכי דין ,ולא קיבלתי תשובה ,ברצוני לשאול האם בפשיטת רגל מוכרים לחייב את דירת המגורים שלו ? ( הדירה שווה מליון שח ,וחצי של בעלי ועוד משכנתא של שליש בערך ) .האם זה תלוי בגובה החוב או שזה עניין עקרוני .תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • אין עקרונות
      עו"ד משה שרגא | 14/09/2014 19:12

      רק להשיב את החוב.
      מצד שני שווי הדירה נגזר גם מהיותו של בעלך בעלים של מחצית.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868