הודעות אחרונות

  • פורום תמא 38 16:21   16/08/2018 כלומר, האם כלומר האם עו"ד יכול ליזום חיפוש קבלן מבצע לתמא וגם לדאוג להסכמים עם אותו קבלן?! הרי הוא לא נ...
  • פורום דיני עבודה 16:16   16/08/2018 מי מוסמך לפטר עובד מי מוסמך לפטר עובד?מכתב פיטורין שלא חתום עליו המעסיק אלא עו"ד כלשהו (שכנראה המעסיק לקוח שלו, אבל ...
  • פורום פלילי 16:10   16/08/2018 המשך תשובה תמר יקרה,עתירה מנהלית "רגילה" אפשרית רק בהתאם לתנאי סעיף 5 לחוק בתי משפט לעניינים מינהליים  ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 15:23   16/08/2018 האם תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 ... האם רישום תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 (טבלת הקצאות לרישום) שנעשית בהתאם לתכנית מתאר מסויימת. מ...
  • פורום בתי משפט 15:01   16/08/2018 תביעה מכוח חוק הנאמנות אגם שלום רב,אם עילת התביעה כנגד הנאמן מתבססת על חובותיו של הנאמן מכוח דיני הנאמנות על פי חוק הנאמ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

ירושה של פושט רגל

  • הודעות שוטפות
  • ירושה בשיטת רגל
    אבי | 03/09/2014 10:45

    שלום.

    הוכרזתי כפושט רגל לפני יותר משנה ובימים אלה תוגש בקשה להפטר. אתמול נודע לי על מחסן הרשום על שם אבא שלי ז.ל שנפטר לפני 18 שנים.
    בכוונתי למכרו.   האם הכסף יעבור לכונס?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • ירושה של פושט רגל
      עו"ד הילה נדב | 03/09/2014 12:28

      שלום אבי,

      ככל והינך היורש עליך לדווח על הכספים לנאמן ולהעבירם לקופה.

      בהצלחה,
      הילה נדב, עו"ד

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868