הודעות אחרונות

  • פורום דיני תעבורה 23:55   19/04/2018 האם על המשטרה להמציא אישור מסירה על... שוטר נתן לי דו"ח בנייר כימי דהוי על עבירה מסויימת שטען שאני מכחיש וסיפר סיפור שם שלא אמרתי.הוא הי...
  • פורום דיני בנקאות 20:06   19/04/2018 לא ניתן לבטל בשום מצב העברה בנקאית?... היי, תודה על המענה. לא ניתן לבטל העברה בנקאית בשום מצב? זאת אומרת שלא משנה מה לא ניתן לבטל.
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 18:59   19/04/2018 המוכר הבטיח להחזיר ריצוף והפר התחיי... היי אבי,הבטחה בעל פה יש לה תוקף משפטי, וככול היא הופרה וככול ותצליח לשכנע את בית המשפט כי היא אכן...
  • פורום דיני חוזים 18:46   19/04/2018 סיום הסכם שכירות היי אורטל,יש לבדוק את הסכם השכירות ולהתייעץ עם עו"ד.ככול ולא אישרת את ההודעה של המשכיר בעל פה, אי...
  • פורום עורכי דין 18:19   19/04/2018 קבלת עבודת גרפיקה עשיתי עבודה אצל גרפיקאי, הוא לא מוכן לשחרר את הקובץ רק PDF, הוא טוען שהעבודה התקבלה ואושרה לפי הה...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

להיפך

  • הודעות שוטפות
  • פןשט רגל
    רני | 25/04/2014 03:15

    שלום

    שאלתי היא  מזונות שנוצרו לאחר צו כינוס הם לא ברי תביעה בהליך אם הזוכה לא פנה לבית המשפט לפי סעיף 128 נאם זה אומר שוויתר על המזונות שנוצרו לאחר צו הכינוס והאם הם מבוטלים

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • להיפך
      עו"ד משה שרגא | 25/04/2014 08:58

      בפרקטיקה מזונות אינם ברי הפטר, אלא אם הזוכה הסכימה להסדר נושים וקיבלה במסגרתו כספים. זה לעניין מזונות עבר.
      מזונות עתיד אינם ברי הפטר כלל.

      בברכה,
      עו"ד משה שרגא
      מנהל פורום פשיטת רגל

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868