הודעות אחרונות

  • פורום דיני מיסים 01:00   26/09/2018 מע"מ-נכס מסחרי האם משלמים מע"מ על רכישת נכס מסחרי ו/או על מכירתו?
  • פורום פלילי 23:33   25/09/2018 תשובה התשובה המדויקת היא -1. הזכאי הוא המשיב בערעור,2. המדינה גם היא משיבה בערעור,3. ובנוסף, גם כל מי ש...
  • פורום פונדקאות 22:39   25/09/2018 פונדקאות לגייז שלום וברכהרציתי לדעת מהם האפשרויות כיום לגייז לפונדקאות לא יקרה בעולם, ארהב קצת יקר ואין לי 400 א...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21:39   25/09/2018 מיסי שבח ירושה שלום  רביש  לי  בית  רשום  על  שמי . ועוד  שתי  דירו...
  • פורום פשיטת רגל 21:36   25/09/2018 תביעה הוגשה תביעה כספית כנגד בעמ והרמת מסך לבעל מניות. בעל המניות הגיש לתיק עיכוב הליכים לפי סעיף 19 לפ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

הכרזת פש"ר אינה פוסלת לשמש כרו"ח

  • הודעות שוטפות
  • האם אוכל להמשיך לעסוק במקצועי
    אנונימי | 03/12/2013 14:16

    שלום,
    אני רו"ח ולאחרונה לצערי נוצר המצב שיש סיכוי שאצטרך להיות מוכרז כפושט רגל.
    האם יש מניעה שאמשיך לעסוק במקצועי?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הכרזת פש"ר אינה פוסלת לשמש כרו"ח
      עו"ד עופר פרץ | 03/12/2013 17:54

      בחיפוש שערכתי בחוק  רואי חשבון, תשט"ו-1955 ובתקנות לא מצאתי הוראה הפוסלת פושט רגל מלשמש כרו"ח. ככל הנראה זו התשובה גם אם אינה מסתדרת עם הרציונל בהשוואה לדיני הפסלות האחרים לגבי עריכת דין, תיווך, חברות במועצת מנהל מקרקעי ישראל ובמועצת עיר וכו'.










      * פורסם ס"ח
      תשט"ו מס' 173 מיום 10.2.1955 עמ' 26 (ה"ח תשי"ג
      מס' 149 עמ' 98).

      תוקן ס"ח תשל"א
      מס' 622 מיום 7.4.1971 עמ' 110 (ה"ח תש"ל
      מס' 894 עמ' 244) – תיקון מס' 1.

      ס"ח תשל"ח
      מס' 875 מיום 17.11.1977 עמ' 22 (ה"ח תשל"ו
      מס' 1257 עמ' 362) – תיקון מס' 2.

      ס"ח תשל"ח
      מס' 908 מיום 10.8.1978 עמ' 199 (ה"ח תשל"ח
      מס' 1145 עמ' 19) – תיקון מס' 3.

      ס"ח תשמ"ח
      מס' 1261 מיום 27.7.1988 עמ' 212 (ה"ח תשמ"ג
      מס' 1608 עמ' 42) – תיקון מס' 4.

      ס"ח תשנ"ד מס'
      1440 מיום 21.11.1993 עמ' 24 (ה"ח תשנ"ג
      מס' 2178 עמ' 143) – תיקון מס' 5; ר' סעיף 2 לענין הוראת מעבר. $$$ 2. אגרה
      ששולמה לשנת התש"ד, יראו כאילו שולמה לכל שנת 1994. ###

      ס"ח תשנ"ד
      מס' 1448 מיום 27.1.1994 עמ' 62 (ה"ח תשנ"ד
      מס' 2220 עמ' 106) – תיקון מס' 6.

      ס"ח תשס"ב
      מס' 1823 מיום 15.1.2002 עמ' 96 (ה"ח תשס"א
      מס' 2982 עמ' 527) – תיקון מס' 7 בסעיף 2 לחוק חופש העיסוק (הקלה בהגבלות - גיל,
      תושבות ועיסוק אחר) (תיקוני חקיקה), תשס"ב-2002; ר' סעיף 14(1) לענין תחילה.
      $$$ 14 (1) סעיף 10 לחוק רואי חשבון, התשט"ו-1955, כנוסחו בסעיף 2(2) לחוק
      זה; ###

      ס"ח תשס"ה
      מס' 2020 מיום 8.8.2005 עמ' 745 (ה"ח הממשלה תשס"ד
      מס' 77 עמ' 298) – תיקון מס' 8 בסעיף 15 לחוק בתי משפט לענינים מינהליים
      (תיקון מס' 15), תשס"ה-2005.


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868