אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

מס שבח

  • שאלה בנושא מס שבח
    רינת | 04/12/2008 09:39

    שלום רב, לפני כשנה מכרתי דירה ולא הצתרכתי לשלם מס שבח. באותו הזמן (לפני שנה) רכשתי דירה נוספת שאותה אני מעוניינת למכור. כמו כן ברשותי דירות נוספות. האם מספר הדירות שברשותי משנה למס ? האם זמן המכירה בין דירה לדירה משנה למס שבח?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מס שבח
      יצחק פוגל עו"ד ורו"ח | 04/12/2008 18:04

      לרינת שלום אכן ישנה חשיבות לכמות הדירות, לגבי סוג הפטור. בעל דירה יחידה יכול בתנאים שנקבעו לקבל פטור אחת ל-18 חודש, ובעל יותר מדירה אחת, רק פעם ב-4 שנים. בברכה עו"ד, רו"ח יצחק פוגל, M.B.A., L.L.M מנהל פורום דיני מיסים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני ביטוח 20/01/2021 | 14:31 ויתור על זכות שיבוב צהריים טובים, סעיף ויתור על זכות שיבוב מונע אפשרות שחברת הביטוח של הניזוק תחזור בתביעה למזיק...
  • פורום דיני תעבורה 20/01/2021 | 14:13 משקל יתר שלום אמיר,ראשית לא כדאי (מסוכן!!!) לנהוג בתנאים אלה.לפי מה שמצאתי:משקל סגולי של חול דק יבש - 1,40...
  • פורום פלילי 20/01/2021 | 14:10 צו הרחקה היה לי חקירה ואחכ משפט ונתנו לי צו הרחקה, בעוד כשבועיים מסתיים הצו אבל  פתאום הודיעו לי בט...
  • פורום ביטוח לאומי 20/01/2021 | 14:09 מלגת קיום שלום, אני דוקטורנטית ומקבלת מלגת קיום מהאוניברסיטה בתנאי שלא אעבוד..  האם ניתן לקבל בנוסף ...
  • פורום בתי משפט 20/01/2021 | 14:08 מדוע פותחים בבית המשפט בתל אביב שלום רב קראתי באתר שלך את סעיף 2 לסמכות בית המשפט בעניין סכום התביעה. כתבת... תובעים רבים בוחרים ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק