אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם גן פרטי יכול להמשיך לגבות תשלום בתקופת הקורונה?

  • גן פרטי קורונה-ביטול ציק
    אבינועם | 25/03/2020 14:18

    שלום

    ילדי נמצא במעון פרטי לא משויך לשום ארגון

    הגננת טוענת כי עלי לשלם על הוצאות הקבועות שיש לה על המעון (יש לציין כי המעון בביתה הפרטי) כמו ארנונה חלקי וכו'

    א. האם עלי לשלם סכום?-אני שואל מן הדין ולא מטעם הבנה והסכם.

    ב. אם אני מבטל את הצקים האם זה עבירה פלילית או שמה מדובר שהיא הפרה חוזה?

    לחילופין האם עדיף להחזיר ציק על כשל תמורה? האם קיים הבדל?

    תודה מראש

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם גן פרטי יכול להמשיך לגבות תשלום בתקופת הקורונה?
      עו"ד אריאל שוורץ | 06/04/2020 18:02

      שלום רב, 

      בנסיבות אילו בהן הגן אינו פועל ואינו מספק שירות כלל הגננת אינה יכולה לאכוף את התשלום החודשי. מומלץ לשלוח לה מכתב רשמי הנוגע לביטול השיק ובמקביל לפעול לביטולו מול הבנק.

      יש לקחת בחשבון כי חרף האמור הגננת תוכל להעמיד את השיק למימוש בהוצאה לפועל אך לא ניתן יהיה לחייב מכוחו. 


      בברכה,

      אריאל שוורץ, עו"ד
      מנהל פורום הוצאה לפועל

      דרך אבא הלל סילבר 12 (בית ששון חוגי), רמת גן
      טל': 052-6477990; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • המשך שאלה
        אבי חי | 30/04/2020 14:52

        שלום
        בהמשך ישיר לשאלה- האם ניתן לגבות מההורים את מלוא הסכום כאשר בפועל הגן יעבוד יומיים או שלושה בשבוע?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

      • האם גן פרטי יכול לגבות תשלום בתקופת הקורונה
        חן | 30/04/2020 14:58

        האם הגננת יכולה לגבות תשלום ההוצאות הקבועות כאשר היא שוכרת נכס להפעלת הפעוטון?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

      • גן פרטי בזמן קורונה
        סופי | 30/04/2020 19:09

        שלום אריאל.. מחדדת  את השאלה הנל :
        1) האם גן פרטי (ללא שייכות לאירגון מסוים) יכול לגבות תשלום בזמן הקורונה בטענה שלפי חוזה הרישום מתחילת השנה יש סעיף שבו מצויין כי ניתן "להוציא ילד מהגן/ביטול רישום עד לפסח... לאחר חג הפסח גובים מחיר מלא עד סוף השנה. 
        2)  כיום בזמן הקורונה כשמדברים על פתיחת הגנים הפרטיים וכו'  האם אפשר להכריח הורים להביא ילדים לגן ?? 
        3) האם הם יכולים לגבות עבור חודש מלא כשבכלל הילדים מגיעים פעמיים או שלוש בשבוע??

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום עורכי דין 08/05/2021 | 00:07 קניית שטח שצ"פ הבית שלי גובל בשטח שצ"פ "מת" במידות כ10 מ"ר .האם יש אפשרות לקנות שטח כזה? אשמח לקבלת תשובה
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 07/05/2021 | 19:33 אין חובה אין חוק שמחייב להראות חשבונית, אבל זאת לא עצם הפעולה. הפעולה היא עיכוב מתוך חשדחוק סדר הדין הפליל...
  • פורום דיני עבודה 07/05/2021 | 19:14 סעיף 14 לחוק הפיצויים- בבקשה הסבר שלום,אני עובד בחברה מזה 13 שנים, התחלתי במשכורת נמוכה מאוד כ5000 ש"חועם השנים התקדמתי והמשכורת לת...
  • פורום תאונות דרכים 07/05/2021 | 18:55 את מי תובעים עקב אובדן ימי עבודה וה... שלום, פגע בי רכב מאחור והרכב שלי הוכרז כטוטאל לוס. חברת הביטוח של צד ג' אמורה לפצות אותי על אובד...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 07/05/2021 | 18:44 שיפוץ גג רעפים בנין 2 קומות 4 דיירים שטח משותף.אני בקומת קרקע מעלי שכן שקיבל את הגג ובנה מרפסת בטון. בצד השני גג...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק