אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

זכיות יוצרים

  • זכיות יוצרים
    ציירים מפורסמים | 02/11/2019 20:07

    האם מותר לי להדפיס ולמכור תמונות של ציירים שכבר לא איתנו כמו קלוד מונה, ואן גוך, דגה , וכו'

    תודה מראש.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום פלילי 12/11/2019 | 12:33 האם מותר לחוקר פרטי לבדוק תיקי הוצא... ליוני שלום,לחוקר פרטי אסור לבצע כל פעולה המנוגדת לחוק. מכאן שכדי לקבל באופן חוקי את רשימת תיקי הה...
  • פורום דיני עבודה 12/11/2019 | 12:32 הרעת תנאים בהריון שלום רבעל פניו נראה שכן אך יש לבחון את כל הנתונים על מנת לענות ובוודאי שיש להמתין לתשובת משרד התמ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 12/11/2019 | 11:20 תביעה של מוסך היי קארין,לתבוע אפשר, השאלה היא לגבי סיכוי התביעה.בלתי אפשרי להשיב בלי לקרוא את כתב התביעה ולקבל ...
  • פורום ביטוח לאומי 12/11/2019 | 10:03 שאלה לגבי אחוזי נכות האם ישנה אפשרות שאדם שקיבל בעבר הרחוק, אחוזי נכות לפי סעיף 37(7)(א) - עמוד שדרה - יקבל שוב אחוזי ...
  • פורום פשיטת רגל 12/11/2019 | 09:52 מני אני נכנסתי לפשיטת רגל לפני חמש שנים , נשאר לי מגרש והמגרש יש קונה ובית המשפט אישר את העסקה, אבל ה...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק