מתוך: פורום צרכנות | תביעות קטנות
 
  • הודעות שוטפות
  • שכר דירה
    מיקי | 12/04/2017 19:02

    שלום.
    האם למשכיר יש אפשרות להיכנס לדירת השוכר בהעדר?

    ואם נכנס לא באישור השוכר מה עליי לעשות?

    תודה וחג שמח

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • משכיר שנכנס לדירת השוכר ללא אישור
      ליאור חאיק, עו"ד | 13/04/2017 13:04

      היי מיקי,

      משכיר אינו יכול להיכנס על דעת עצמו לדירת השוכר, ללא אישור ובלא הסכמתו וידיעתו של השוכר, והכול אלא אם כן הסכמתם אחרת.

      סעיף 17 לחוק השכירות קובע :   השוכר חייב לאפשר למשכיר, בכל עת סבירה, לבדוק את המושכר ולבצע בו תיקונים, ובלבד שהמשכיר יודיע לו על כך זמן סביר מראש וימעיט ככל האפשר בהפרעה לשוכר.

      במידה והמשכיר מפר זכות קניינית זו של השוכר, ביכולתך להודיע על הפרה יסודית ולהודיע על ביטולו של ההסכם.


      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש