הודעות אחרונות

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

שימוש הוגן בסרט

  • הודעות שוטפות
  • הקרנה פומבית בארגון - האם יכולה להחשב כטיפול הוגן?
    שירה | 03/03/2009 23:51

    אני עובדת בחברה שמעונינת להקרין סטר לעובדים בלבד אשר הסיפור המסופר בו נוגע במובן מסוים לקידום ערכי החברה, להחדיר מוטיבציה בעובדים וכו'. לא מודבר בשימוש מסחרי אלא בהקרנה חד פעמית לעובדים בלבד כ- 50 איש. האם הקרנה של הסרט נחשבת פומבית ואסורה בבחינת הפרת זכויות יוצרים או יכולה להחשב כ"טיפול הוגן". אשמח לקבל התייחסותם הדחופה. .

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שימוש הוגן בסרט
      עו"ד יריב קדם | 05/03/2009 07:34

      סעיף 19 לחוק זכות יוצרים החדש מגדיר כי שימוש הוגן ביצירה מותר למטרות כגון אלה: לימוד עצמי, מחקר, ביקורת, סקירה, דיווח עיתונאי, הבאת מובאות, או הוראה ובחינה על ידי מוסד חינוך. מדובר במטרות "כגון" אלו. יתכן כי זה נכנס למסגרת הסעיף, אך זה עניין לפרשנותהסעיף, ויתכן שבעלי הזכויות יפרשו הפוך, ואם יתבעו על שופט יהיה להכריע... *הערת מערכת: לקריאה נוספת אודות חוק זכויות יוצרים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868