הודעות אחרונות

  • פורום עורכי דין 21:53   27/05/2018 לחץ קבוע בעבודה וציפייה קבועה ליותר... שלום רב,עברתי את בחינות הלשכה בנובמבר 16.כרגע עורך דין כשנה וחצי, לאחר בחינות הלשכה התקבלתי לעבוד...
  • פורום דיני נזיקין 21:50   27/05/2018 פציעה בהרקדה של ריקודי עם שלום! אשתי רקדנית ריקודי-עם המון שנים. לפני זמן מה במהלך הרקדה באולם ספורט שהיה די צפוף, הרג...
  • פורום דיני עבודה 21:22   27/05/2018 פיצויים לעובדת משק בית היי, עובדת משק בית אצלנו התפטרה אחרי 10 שנים. לא הפרשתי עבורה לפנסיה.מה עלי לפצות אותה בגין התפטר...
  • פורום הוצאה לפועל 21:21   27/05/2018 תודה לך! נשארה רק שאלתי הנוגעת למעש... מעריך מאוד את עזרתך!בקישורhttp://www.eca.what2do.co.il/%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%94-%D7%9C%D7%A...
  • פורום ביטוח לאומי 19:59   27/05/2018 יגאל האם אדם שהחל מהלך של בקשה להבטחת הכנסה, אך לא השלים את המהלך,יכול לעשות כן- מבלי להודיע לביטוח לא...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

הגנת הפרטיות בתמונות

  • הודעות שוטפות
  • חשיפה ציבורית
    סימה | 09/02/2009 15:13

    שאלתי היא האם ניתן לפרסם בתקשורת (טלויזיה במקרה הספציפי הזה) תמונה שאני נמצאת בה (אפילו אם לא במרכזה) אך רואים אותי .. האם אפשר לפרסם זאת ללא רשות שלי? אם התמונה במקום ציבורי (כגון פארק) אבל באירוע משפחתי (יום הולדת) ? או תמונות מחתונה שהשתתפתי בה כאורחת? שוב- ללא אישורי ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הגנת הפרטיות בתמונות
      עו"ד יריב קדם | 09/02/2009 19:54

      סעיף 2 לחוק הגנת הפרטיות מפרט נסיבות של הפרת הפרטיות בצילום. בכלל זה ניתן לציין את ההוראות הבאות כהפרת הפרטיות: 2(3) צילום אדם כשהוא ברשות היחיד; 2(4) פרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפרסום להשפילו או לבזותו; 2(6) שימוש בשם אדם, בכינויו, בתמונתו או בקולו, לשם ריווח;

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • שאלת הבהרה אם אפשר.....
        סימה | 11/02/2009 11:52

        ברשות היחיד- האם כשאני ברקע ולא במרכז התמונה מותר להם לפרסם אותה ללא רשותי? האם אני יכולה מבחינה חוקית לדרוש שיטשטשו אותי או בכלל- שלא יראו את התמונה להשפילו או לבזותו- זה סובייקטיבי או אובייקטיבי?? מבחינתי זה יכול להיות משפיל אבל מבחינת האדם הסביר אולי זה לא יהיה משפיל... תודה!

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • הסכמה מכללא לצילום לעומת הזכות לפרטיות
          עו"ד יריב קדם | 15/02/2009 15:22

          רשות היחיד היא מקום פרטי, כגון דירתך. אם מדובר בצילום בהסכמה, ניתן לפרסמו. אולם אם לדוגמא, היבעת את מחאתך במעמד הצילום, אזי פרסום התמונה ללא טשטוש פרטיך, עלול להוות הפרת הפרטיות. צריך להכיר את הנסיבות העובדתיות הקונקרטיות (ואיני מכיר). בכל מקרה, רצוי לפנות לגורם המצלם/מפרסם מוקדם ככל האפשר ולבקש שלא יפרסמו את התמונה, ולחילופין לטשטש כל פרט מזהה.

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868