הודעות אחרונות

  • פורום תמא 38 16:21   16/08/2018 כלומר, האם כלומר האם עו"ד יכול ליזום חיפוש קבלן מבצע לתמא וגם לדאוג להסכמים עם אותו קבלן?! הרי הוא לא נ...
  • פורום דיני עבודה 16:16   16/08/2018 מי מוסמך לפטר עובד מי מוסמך לפטר עובד?מכתב פיטורין שלא חתום עליו המעסיק אלא עו"ד כלשהו (שכנראה המעסיק לקוח שלו, אבל ...
  • פורום פלילי 16:10   16/08/2018 המשך תשובה תמר יקרה,עתירה מנהלית "רגילה" אפשרית רק בהתאם לתנאי סעיף 5 לחוק בתי משפט לעניינים מינהליים  ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 15:23   16/08/2018 האם תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 ... האם רישום תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 (טבלת הקצאות לרישום) שנעשית בהתאם לתכנית מתאר מסויימת. מ...
  • פורום בתי משפט 15:01   16/08/2018 תביעה מכוח חוק הנאמנות אגם שלום רב,אם עילת התביעה כנגד הנאמן מתבססת על חובותיו של הנאמן מכוח דיני הנאמנות על פי חוק הנאמ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

לדעתי, לא

  • הודעות שוטפות
  • משקפיים
    דריה ניסנוב | 14/06/2018 20:25

    התחלתי להרכיב משקפיים לאחר שנים שכבר יש לי רישיון האם אני צריכה לעדכן את משרד הרישוי?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • לדעתי, לא
      חיים | 14/06/2018 21:35


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • משקפיים
      יעקבי | 15/06/2018 07:22

      שלום דריה,
      ראי תקנת תעבורה 174 סעיף ב':
      174. (ב) מבקש רישיון או חידושו לא ישלם את האגרה, אם מיום הגשת הבקשה לרישיון נהיגה או לסוג רישיון נהיגה או לחידושו, לפי המאוחר, התקייים בו אחד מאלה:
       (1) נפסל מלקבל רישיון נהיגה או מלהחזיק ברישיון נהיגה לפי הפקודה או לפי כל חיקוק אחר;
      (2) נתגלו אצלו מחלת לב או שינויים במערכת העצבים, העצמות, הראיה או השמיעה, אשר יש בהם כדי להשפיע על כושרו הרפואי לנהוג ברכב או בסוג רכב, אשר לא דווחו לרשות הרישוי לפי תקנה 13(ב);

      משרד הרישוי דורש בדיקת עיניים החל מגיל 60 בעת חידוש רישיון נהיגה.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868