הודעות אחרונות

  • פורום דיני משפחה 00:24   13/11/2018 משטרה אהלןהילד בן 11 עבר לאחרונה לגור עם אבא שלו. המשמרות שלי והילד בא אלי רק פעם בשבוע... בהסכם גירושי...
  • פורום בתי משפט 00:18   13/11/2018 החלטה לא תקינה דחיית  בר"ע  בעליון  אל  אף  שהסוגיות  המשפטיות  עונים להילכת&...
  • פורום בחינות לשכה 00:16   13/11/2018 תיקון  בהחזרת ילדים חטופים: ערובה בסעדים זמניים תהיה? בטול החלטה האחרת במעמד צד אחד תהיה? כי בטול ...
  • פורום הסדרת מעמד ואזרחות 23:57   12/11/2018 בקשה לשהות קבועה בישראל שתי שאלות קצרות:יש לי חברה לחיים שאינה יהודיה,אנחנו רוצים להגיש בקשה למשרד הפנים כדי להסדיר את הש...
  • פורום דיני עבודה 22:28   12/11/2018 שאלה על פיצויי פיטורין וסעיף 14 אני בחופשת לידה ושוקלת להתפטר לצורך טיפול בילד לאחר 10 שנות עבודה כשכירה במגזר הפרטי. לא חתמתי על...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

הפסדי השתכרות

  • הודעות שוטפות
  • פיצוי אובדן ימי עבודה-תאונת דרכים
    עופרה | 04/02/2014 14:46

    נפגעתי בתאונת דרכים 
    אני אמורה לקבל פיצוי מלא [100% שכר על הימים שהחסרתי] מהביטוח חובה של הרכב..?
    ובמידה שלקחתי מס ימי חופשת מחלה ואז חזרתי לעבוד יום אחד.. חשתי לא בטוב ואז לקחתי שוב ימי מחלה.. אני אקבל כסף גם על הימי מחלה האלה?

    תודה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הפסדי השתכרות
      עו"ד אריק ארביב | 04/02/2014 14:49

      עופרה שלום, 

      אם קיבלת עבור ימי המחלה פיצוי מלא, אזי אינך זכאית גם לפיצוי מחברת הביטוח. באשר לימי המחלה הנוספים שלקחת לאחר חזרתך לעבודה, אם באפשרותך להוכיח כי היעדרותך נובעת מהתאונה יהיה באפשרותך לקבל פיצוי גם בגין ימים אלו. 

      בכבוד רב, 

      אריק ארביב, עורך-דין ומגשר
      מנהל פורום תאונות דרכים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • לא קיבלתי פיצוי מהמעביד או משום מקום אחר על ימי המחלה
        עופרה | 04/02/2014 14:52

        השאלה אם כאשר אתבע את הביטוח אני אמורה לקבל פיצוי מלא על הימים שהחסרתי בגלל התאונה..?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • כן  לת 
          עו"ד אריק ארביב | 04/02/2014 15:17

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868