אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם פיצויים על נזקי גוף חייבים במס?

  • רשלנות רפואית- מס
    משה | 04/08/2020 11:39

    האם קיים מיסוי או חובת דיווח למס הכנסה על פיצוי עבור רשלנות רפואית בנזק שאינו ממוני (קיצור תוחלת חיים)?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם פיצויים על נזקי גוף חייבים במס?
      עו"ד ורד פרי | 07/08/2020 11:03

      שלום משה,

      פיצויים בגין נזקי גוף, לרבות רשלנות רפואית וגם נזק שאינו ממוני, אינם חייבים בתשלום מס, מכח הפטור בסעיף 9(7) לפקודת מס הכנסה [נוסח חדש] שקובע פטור ממס על "כל סכום הון שנתקבל כפיצויים כוללים על מוות או חבלה".






      בברכה,

      ורד פרי, עו"ד
      מנהלת פורום רשלנות רפואית

      הרי גלעד 5, רמת גן
      טלפון: 03-6136248; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק