מתוך: פורום דיני עבודה
 
  • הודעות שוטפות
  • העלאת משכורת
    רועי | 07/11/2019 17:58

    שלום רב

    עובד 25 שנה באותו מקום עבודה השכר עלה לפני שנתיים וחצי והפך למשכורת גלובלית הפוליסות מנהלים  ותיקות ההפרשות לפיצויים הם 8.33%  בפוליסות .איך מעדכנים בפוליסות את ההפרש בשכר לפי השכר החדש(ההפרשות כל התקופה עדיין לפי השכר המבוטח הישן) האם על פי חוק אמורים היו לעדכן מיד עם העלאת השכר?לא חתום על סעיף 14.איך ניתן לקבל את ההפרש עבור השנתיים וחצי?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • הפרשה לפנסיה בהעלאת משכורת
      עו"ד לילך אקרמן | 12/11/2019 12:22

      שלום רב

      אכן היה על המעסיק לעדכן את השכר החדש למול הקופה ולבצע הפרשות מהסכום החדש.

      באם לא ביצע זאת יש לדרוש ממנו לעשות זאת מיידית ולבצע הפקדה של ההפרשים .

      בברכה,

      לילך אקרמן, עו"ד 

      מנהלת פורום דיני עבודה

      העמק 52, כפר יונה
      טל': 8833030 -077; מייל: lilachakerman@netvision.net.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש