מתוך: פורום אתיקה מקצועית
 
  • הודעות שוטפות
  • פרסום מתן שירותי עו"ד בפייסבוק ובבתי אבות
    משה | 07/10/2019 14:23

    שלום

    קיבלתי תעודה והוסמכתי לעריכת 'יפוי כח מתמשך', ברצוני לקדם את עצמי ולהציע את שירותיי ללקוחות פוטנציאליים – האם אוכל לתלות מודעות בבתי אבות בכדי לקדם את עצמי?

    יום טוב,

    משה.

     

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • פרסום בבתי אבות
      עו"ד מייק יורק | 07/10/2019 14:45

      משה שלום


      אני מפנה אותך לכללי לשכת עורכי הדין (פרסומת) (תיקון) 2018.


      רק הדרכים המנויות המותרות בסעיף 3 ניתנות ליישום.

      הצעתך נמצאת בניגוד לכללים, והיא בחזקת שידול ופרסום אסור.

      יחד עם זאת יש באפשרותך לפנות בשאילתה אל ועדת האתיקה הארצית לנסות להכשיר מראש המהלך, בפניה מכוח סעיף 60א לחוק הלשכה.

      המשך יום טוב.





      בברכה,

      מייק יורק, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      נירים 3, בית קנדה, אגף B, קומה 2, תל אביב
      טל': 03-9445065 ; מייל: etika@advocate.cc

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש