מתוך: פורום פלילי
 
  • הודעות שוטפות
  • בעילת קטין
    האדם הסקרן | 28/08/2019 01:10

    היי
    קטין בן 15 מסכים לקיים יחסי מין עם בוגר בן 30
    האם המעשה הוא פלילי?
    כמו כן מאיזה גיל ניתן לבוגר לקיים יחסי מין עם קטין בהסכמה ואין המעשה יחשב לפלילי?
    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • שאלה בנושא גיל ההסכמה לקיום יחסי מין
      עו"ד אמיר מורשתי | 29/08/2019 13:43

      פונה יקר, סעיף 347. (א) (1) לחוק העונשין קובע לעניין שאלתך כי:"    העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו ארבע עשרה שנים וטרם מלאו לו שש עשרה שנים, או העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו שש עשרה שנים וטרם מלאו לו שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, דינו - מאסר חמש שנים;"- מקווה שקיבלת מענה לסקרנותך

      בברכה,

      אמיר מורשתי, עו"ד
      מנהל פורום פלילי

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש