מתוך: פורום דיני חוזים
 
  • הודעות שוטפות
  • בשנת 2016 הקמתי חברה ברומניה, ועכשיו סגרתי אותה
    יניב | 23/08/2019 23:17

    בשנת 2016 הקמתי חברה ברומניה, ועכשיו סגרתי אותה, כידוע שצריך להשכיר משרד או מקום בשביל חברה, אז חתמתי על חוזה שכירות עם ישראלי ברומניה ובחוזה היה כתוב בלי ידיעתי ובלי שהבנתי מה שכתוב בסעיף 8.2 , שאני צריך לשלם גם לאחר שהחוזה לשנה נגמר, עד שאני סוגר את החברה, האם זה חוקי להחתים על דבר כזה בלי שאני יודע? והאם זה תקף בארץ או ברומניה חוזה כזה, סעיף 8.2, אשמח שתפנה אליי שאני אשלח לך את החוזה המלא שתוכל לראות

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • האם הסכם השכירות מאפשר גביית כסף עבור שנה נוספת
      ליאור חאיק, עו"ד | 25/08/2019 11:43

      היי יניב,

      עליך לפנות לייעוץ משפטי פרטני. מדובר בשאלה כללית.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש