מתוך: פורום פשיטת רגל
 
  • הודעות שוטפות
  • תביעת חוב
    לני | 17/07/2019 20:33

    האם פגרה במנין הימים להגשת תביעת חוב למנהל מיוחד

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • האם תקופת הפגרה חלה על המועד להגשת תביעת חוב?
      עו"ד נילי רובינוב | 29/07/2019 17:16

      שלום רב,

      המועד הקבוע בפקודת פשיטת הרגל להגשת תביעת חוב נקבע בסעיף 71(ב) לפיו יש להגיש תביעת חוב בתוך 6 חודשים ממועד צו הכינוס.

      בנסיבות אלו ומאחר ולא נקבע בחוק כי תקופת הפגרה מאריכה מועד זה ו/או לא חלה על המועד הזה, הרי שתקופת הפגרה לא מאריכה את המועד.


      בברכה,

      נילי רובינוב, עו"ד
      מנהלת פורום פשיטת רגל והוצאה לפועל

      רחוב קרן קיימת לישראל 25, ראשון לציון 
      טלפון: 053-3409278 ; מייל: nilirulaw@gmail.com


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש