מתוך: פורום דיני בנקאות
 
  • הודעות שוטפות
  • למוטב
    עופר | 14/06/2019 13:32

    מהו סעיף החוק הקובע שיש לרשום שיקים רק למוטב בלבד? אודה להפניה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • רישום שיקים למוטב בלבד
      עו"ד אבי זילברפלד | 17/06/2019 16:16

      סעיף 4 לחוק לצמצום השימוש במזומן.

      שמחתי להיות לעזר,
       
      בכבוד רב,

      זילברפלד אבי, עו"ד ונוטריון
      מנהל פורום בנקאות    

      "בית הלפיד", בן גוריון 34, רמת גן
      טל: 03-5753443, מייל: zilber-a@zahav.net.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש