מתוך: פורום דיני משפחה
 
  • הודעות שוטפות
  • יורשים
    מיכאל | 18/05/2019 22:26

    יורש על פי צווארה שנפטר לפני שקיימו את הצוואה. מי יורש אותו ? האם ילדיו , אישתו או האחים שלו?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • יורש שנפטר לפני המוריש
      עו"ד רוית טוב-לי | 20/05/2019 20:45

      מיכאל, שלום,

      לפי סעיף 14 לחוק הירושה, צאצאיו של היורש שנפטר לפני המוריש נכנסים בנעליו ויורשים את חלקו (ולא אשתו או אחיו).



      בברכה,

      רוית טוב-לי, עו"ד
      מנהלת פורום דיני משפחה 

      דניאל פריש 3, תל אביב
      טל': 03-6078888; מייל: ravit@tovly.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש