מתוך: פורום פלילי
 
  • הודעות שוטפות
  • הליך פלילי לאב שגרם נזק פיזי לילדתו
    אינה | 29/04/2019 14:59

    שלום רב,

    האם אפשר לפתוח בהליך פלילי נגד האב שלא העניק טיפול רפואי לבתו וניגרם לה נזק עקב כך?

    אם כן - מה התהליך?

    תודה.

    אינה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • האם אי מתן טיפול רפואי לילד היא עבירה פלילית?
      עו"ד גדעון קוסטא | 06/05/2019 18:25

      לאינה שלום,

      הזנחת ילדים, כולל הימנעות ממתן טיפול רפואי, היא עבירה פלילית (סעיף 362 לחוק העונשין).

      אם את סבורה שבוצעה עבירה, הדרך לטפל בכך היא על ידי הגשת תלונה למשטרה.


      בברכה,

      גדעון קוסטא, עו"ד
      מנהל פורום פלילי

      בית סילבר קומה 5,
      רחוב אבא הלל 7, רמת גן
      טל': 052-4802244 ; מייל: costagidi@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש