מתוך: פורום פלילי
 
  • הודעות שוטפות
  • סיכומי תשובה בהליך פלילי
    רוני | 31/01/2019 21:14

    אני אמור בעוד מספר ימים להגיש סיכומים בקובלנה שהגשתי.

    האם יש לי זכות להגיש סיכומי תשובה לאחר סיכומי הנאשם?

    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • האם התביעה במשפט פלילי רשאית להשיב לסיכומי הנאשם?
      עו"ד גדעון קוסטא | 03/02/2019 22:16

      לרוני שלום,

      סעיף 169 לחוק סדר הדין הפלילי קובע כי בתום הבאת הראיות רשאים התובע ואחריו הנאשם להשמיע את סיכומיהם לעניין האשמה. אין לך זכות להגיש סיכומי תשובה, אם כי אתה יכול לבקש את רשות בית המשפט לעשות כן.


      בברכה,

      גדעון קוסטא, עו"ד
      מנהל פורום פלילי

      בית סילבר קומה 5,
      רחוב אבא הלל 7, רמת גן
      טל': 052-4802244 ; מייל: costagidi@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש