מתוך: פורום דיני חברות
 
  • הודעות שוטפות
  • מימוש אופציות 102 הוני לפני תום תקופת החסימה,
    אביתר | 08/01/2019 08:23

    האם המרה למניות של אופציות שניתנו לפי סעיף 102 הוני, והשארתן אצל הנאמן לאחר ההמרה (מימוש?), וזאת לפני תום תקופת החסימה של שנתיים, מהווה ארוע מס? או הפרה של סעיף 102 שתעביר את המיסוי מהוני לפרותי?
    תודה!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • מימוש אופציות 102 הוני לפני תום תקופת החסימה
      עו"ד משה כאהן | 09/01/2019 09:28

      נא לפנות לפורום מיסים.

      בברכה,

      משה כאהן, עו"ד
      מנהל פורום דיני חברות

      שד' שאול המלך 35, ת"א
      טל': 03-6914775; מייל: mk@kahn.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש