מתוך: פורום רשלנות רפואית
 
  • הודעות שוטפות
  • לייזר
    ריצ' | 13/11/2018 17:20

    שלום, אני מטפלת בלייזר כבר 5 חודשים באותו מכון ועם אותה מכונה. כתוצאה מהטיפול התחלתי לסבור מכתמים (כוויות) חומות על רגל ימין ועל יד ימין יש לי כתמים בהירים  מצבע היד. כמובן שאני חוששת שנגרם לי משהו בלתי הפיך והתחלתי בבירור בקשר למכון ובקשר לתופעות. רציתי לדעת אם זה נשמע כמו רשלנות רפואית למומחים כאן?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • כתמים בעור לאחר טיפולי לייזר
      עו"ד אביטל פז | 15/11/2018 14:01

      שלום רב 
      לעיתים מדובר בתופעות לוואי של הטיפול בלייזר שחולפות ואינן בגדר רשלנות. אם הנזק יוותר לאחר שנה מציעה כי תפנה לעו"ד העוסק בתחום.

      בברכה,

      אביטל פז, עו"ד
      מנהלת פורום רשלנות רפואית

      ז'בוטינסקי 35, מגדל התאומים 2, רמת גן
      טלפון: 03-6136160; מייל: avital@tiran-paz.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש