מתוך: פורום דיני חוזים
 
 • הודעות שוטפות
 • השכרת וילה עם ליקויים רבים
  אורן | 16/07/2018 09:54

  שלום, אשמח לקבל יעוץ.

  שכרנו וילת יוקרה ל 2 לילות. כשהגענו לוילה התברר שישנם הרבה ליקויים, חלקם ברי תיקון מיידי וחלקם לא. הגענו לוילה בשעה 7 בערב במקום 4, מה שניתן היה לתקן במיידי (מקלות סנוקר שבורים, תאורה מספקת באזור הבריכה) בוצע, מה שלא ניתן היה לתקן במיידי (ספות ישיבה ללא כריות רק פלסטיקים,מקומות שיזוף עם צל, מקרר ותמי 4 בחדרים שלא היה (הופיע בתמונות), שמשיות שהיו חסרות, כלב של הבית של המארח אשר נכנס למתחם ועשה בו את צרכיו. בלילה הראשון הודעתי בכתב למארח שלא נשאר בוילה מכיוון שמיטה שבורה היא משהו שאיננו מוכנים לסבול ולכן דאגנו למחרת לקפל הכל ולעזוב את הוילה.

  כמובן שהוילה הושכרה ליומיים. בעל הוילה קיבל מאיתנו תשלום עבור לילה אחד בלבד, ומסרב להחזיר לנו את הכסף. הוא מנצל את היותו עורך דין בצורה מזלזלת בטלפון ואיום שאם נתבע אותו - הוא יתבע אותנו שנשלם לו את שאר הסכום על הלילה השני. חובה לצין שיש לנו תיעוד מסודר על הבדלים משמעותיים פנימית וחיצונית בוילה מאשר מה שמופיע באתר ומה שהיה במציאות. מה כדאי לעשות ואיך כדאי לפעול? אגב - אם הילד שלי בן שנה היה זוחל בדשא ונוגע ומכניס לפה את הקקי של הכלב של המארח - לא יודע איך זה היה נגמר. מבחינתו זה קווים אדומים שנחצו. תודה לכם מראש

  האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
   
  • אירוח עם טעם מר
   ליאור חאיק, עו"ד | 17/07/2018 12:27

   היי אורן

   אפשר להגיש תביעה קטנה על כשלון תמורה מלא או חלקי.
   אני מניח שבית המשפט יחייב אותכם לשלם סכום כלשהו למשכיר מאחר ובכל זאת הייתם במקום יומיים, אלא אם מדובר במקרה מאד חריג, שבו בית המשפט יקבע כי היה כשלון תמורה מלא ואילו הייתם יודעים שכך יהיה, מלכתחילה לא הייתם נכנסים לעסקה.

   ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

   בברכה,

   ליאור חאיק, עו"ד
   מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

   לוי אשכול 31, רחובות
   טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

   האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש