מתוך: פורום תאונות דרכים
 
  • הודעות שוטפות
  • התהפכות טרקטורון
    חבי | 23/04/2014 16:52

    שלום,
    בקיבוץ שלנו נהוג שחברי הקיבוץ לומדים לנהוג על טרקטורון ורובם ללא רישיון (כי הם לא יוצאים מתחומי הקיבוץ).
    אחת מחברות הקיבוץ התהפכה איתו בת 13 והיא סובלת מנזקי גוף.
    לטרקטורון יש ביטוח.
    האם היא יכולה לתבוע פיצויים מביטוח הרב או קרנית?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • תאונה בזמן נהיגה ללא רישיון נהיגה
      עו"ד אריק ארביב | 24/04/2014 09:12

      חבי שלום, 

      סעיף 7(3) לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי נפגע אשר נהג ללא רישיון נהיגה אינו זכאי לפיצויים מחברת הביטוח. גם פנייה לקרנית לא תועיל, שכן מדובר בילדה בת 13 אשר כלל לא אמורה לעשות שימוש ברכב מנועי, גם לא לצורכי לימוד נהיגה.

      בכבוד רב,

      אריק ארביב, עורך-דין ומגשר
      מנהל פורום תאונות דרכים 

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש