מתוך: פורום פשיטת רגל
 
  • הודעות שוטפות
  • הוצאה לפועל - מוגבל באמצעים
    מושיק | 16/12/2013 16:09

    שלום למנהלים,
    במסגרת איחוד התיקים שלי (עכשיו אני בהליך פשיטת רגל) הכריזו עליי כמוגבל באמצעים.
    עכשיו פקיד הבנק שלי הודיע לי שהוגדרתי כחייב מוגבל חמור.
    למה הוגדרתי כך? ואיך ניתן לבטל את זה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • הגבלה על חשבון הבנק במסגרת הליכי פש"ר
      עו"ד מיכאל אברהם | 16/12/2013 17:33

      לפי סעיף 42א(א) לפקודת פשיטת הרגל הרי שמרגע שהוכרזת כפושט רגל חשבונותך יוגבלו בהגבלה מיוחדת.

      בברכה,
      עו"ד מיכאל אברהם
      מנהל פורום פשיטות רגל

       

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש