אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

גם לא בחוק

  • חיוב ארוחות צהריים
    שירן | 07/11/2007 11:04

    שלום, אני עובדת בחברת הייטק ומועסקת ע"י קבלן.. הסכם הארוחות שלנו הוא שכל עובד משלם שליש מעלות הארוחה והמעסיק משלם שני שליש. היו כמה ימים שהגעתי לעבודה אך לא אכלתי (לא העברתי כרטיס בחדר אוכל) ולהפתעתי גילית בתלוש משכורת שחייבו אותי בארוחת צהריים על כל יום שבאתי למרות שלא בכולם אכלתי ארוחה! התקשרתי ושאלתי למה חייבו אותי והתשובה שקיבלתי היא שגם אם אני אוכלת וגם אם לא מחייבים אותי בחלק היחסי שלי בארוחה..... רציתי לדעת אם זה חוקי.... יש לציין שאין כל התייחסות לזה בחוזה העבודה תודה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • גם לא בחוק
      עו"ד רענן קריב | 07/11/2007 16:12

      אבל זה נשמע לי הפרה של סעיף 25 לחוק הגנת השכר האוסר לנכות משכר העובד בלא הסכמתו, והסכמתך מותנת בכך שאכלת. אז לא, זה לא חוקי.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה רבה
        שירן | 08/11/2007 09:33

        תודה רבה על ההתייחסות

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 18/01/2020 | 21:30 שמירת פרטי כרטיס אשראי בעבר הייתי לקוח באחת מחברות הסלולר, עזבתי את אותה חברה מעל לשנה, לפני כחודש התחברתי לשירות שנותנת...
  • פורום דיני עבודה 18/01/2020 | 20:10 תשלום שכר לעובד שעתי אדם העובד עפ"י חוזה אחיד כעובד שעתי. מדי יום הוא מקבל הודעה היכן הוא משובץ לעבודה ביום העבודה הבא...
  • פורום תמא 38 18/01/2020 | 20:06 תמ"א 38/1 כשיש דירת גג שרון שלוםבקצרה לא. אם הגג שיך לדירת הגג אז לא ניתן לחייבם לעשות פרויקט. הוראות החוק לגבי הרוב של ...
  • פורום דיני חוזים 18/01/2020 | 19:11 אני גר בדירה שנה שלמה והרצפה של זה ... אני גר בדירה שנה שלמה והרצפה של זה מעץ אני בדיוק עוזב ובעל הדירה טוען שאני צריך לתקן על חשבוני, א...
  • פורום ביטוח לאומי 18/01/2020 | 18:37 שאלה על ממוצע בלבד ולא על תנאי זכאו... האם חודש בו עבדתי 30 יום וביום ה31 כבר לא עבדתי ילקח בחשבון צורך חישוב הממוצע לדמי אבטלה?
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק