אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הילדה המודאגת לאמה

 • לאורנה - הילדה המודאגת לאמה
  הילדה המודאגת לאמה | 25/09/2008 00:18

  ערב טוב אורנה מה שלומך?ומה שלומכם חיים וזאב? מקווה שהכל טוב אצלכם. אורנה אני מקווה שאת זוכרת את הסיפור של אמא שלי גם ביקשתי מימך שתזכרי אותי.אז כך קיבלנו מכתב מבטוח לאומי שאומר שהם קיבלו את התביעה והם מטפלים ואם הם יצטרכו עוד משהו הם יודיעו לנו בנוסף היה דיסק שנותן לתובע איך זה ועדה רפואית .הדבר השני סוכן הביטוח של אמא התקשר אלי (הבטוח הפרטי שלה)ואמר שהוא עיין בתיק הרפואי של אמא ובעותק של התביעה למלל והוא רוצה שאמא תילך לרופא בשם אודי פרישמן בת-א מומחה לביטוח רפואיולהתיעץ (איתו עם התיק הרפואי שלה)ושאין לנו מה לדאוג. האם את מכירה ? או יודעת משהו?או מה יעשו לה שם?גם בלי כל זה היא סובלת מאוד מאוד.אשמח לתשובה מהירה נ.ב. ביום א 5.10.08 יש לה פגישה איתו במה תוכלי או תוכלו לעזור לי. תודה רבה רבה אוהבת אותכם.מחכה לתשובה מהירה.

  האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
  מסך מלא השב

  • הילדה המודאגת לאמה
   הילדה המודאגת לאמה | 25/09/2008 00:24

   התכתובת שלנו לאחרונה נמצה בדף מספר 5 תודה

   האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
   מסך מלא השב

  • אני איני מכירו ואני מעריך שהוא יבדוק אותה לצרכי
   חיים רייזלר | 25/09/2008 00:54

   קביעת דרגת אי כושר על מנת שיוכלו להעביר לה כספים בזמן שאינה עובדת,לידיעתך קביעת האי כושר מטעם חברת הביטוח לא יפגעו בקצבת הנכות הבסיסית שלה,אך תוספת תלויים בעל ילדים היא לא תקבל בגלל תשלום האי כושר מטעם חברת הביטוח. ראי הסבר על תוספת תלויים ומי נחשב תלויים : בן/בת זוג תושבי ישראל, שהכנסתם אינה עולה על 57% מן השכר הממוצע, וכן ילד תושב ישראל שלא מלאו לו 18 שנים, או ילד שלא מלאו לו 20 שנים, אם הוא לומד במוסד חינוך על–יסודי; או אם הוא שוחר במסגרת קדם צבאית של צה"ל; או ילד שלא מלאו לו 22 שנים, אם הוא חייל בשירות סדיר ולא עברו 36 חודשים מיום גיוסו; או אם הילדה משרתת בשירות לאומי מוכר לעניין זה; או אם הילד/ה לומדים במסלול עתודה או משרתים בהתנדבות למטרה ציבורית/לאומית, ושירותם הצבאי נדחה. נכה שיש בו תלויים זכאי לתוספת בעדם. תוספת בעבור ילדים ובן זוג (תלויים) תוספת בעד ילדים משולמת רק בעבור שני הילדים הראשונים. עקרת בית נכה זכאית לתוספת בעד שני ילדיה הראשונים, אבל אין היא זכאית לתוספת בעד בן זוגה. שיעור התוספת בעד בן זוג - 50% מן הקצבה הבסיסית המשולמת לנכה (שאינה כוללת את הקצבה הנוספת ואת התוספת עבור התלויים). התוספת בעד כל אחד משני הילדים הראשונים שיעורה 40% מן הקצבה הבסיסית המשולמת לנכה או לעקרת הבית הנכה. הפחתת קצבה בגין הכנסות (מעבודה ושלא מעבודה) לנכים המקבלים תוספת בעד "תלויים" נכה או עקרת בית נכה המקבלים תוספת בעד ^התלויים^ בהם, ויש להם הכנסות, ינוכו מקצבתם הסכומים האלה: 1. כל סכום ההכנסה שלא מעבודה. 2. מסכום ההכנסה מעבודה העולה על 40% מן השכר הממוצע (3,065 ש"ח (החל ב- 01.01.2008) ) - ינוכו 60%. בכל מקרה, ההפחתה בגין ההכנסות תיעשה רק מסכום הקצבה שעולה על סכום קצבה מלאה ליחיד (1,991 ש"ח (החל ב- 01.01.2008) ) ולמי שמשולמת תוספת לקצבה, תיעשה ההפחתה רק מסכום הקצבה שעולה על סכום קצבה מלאה ליחיד + סכום התוספת לקצבה. אז אני מקווה שבדיקה זו תביא לפחות ברכה קצבה מהביטוח ובקרוב גם בביטוח לאומי הקביעה תגיע בהקדם והרשי לי להחמיא לך בהזדמנות זו על שאת בת נהדרת לאימך ושתזכו לחיים שקטים ובריאים בקרוב.בהצלחה ושנה טובה לכם. .

   האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
   מסך מלא השב

  • בדיקה ע"י רופא מטעם חברת הביטוח
   אורנה | 25/09/2008 07:31

   שלום לך, בנוסף לתשובת חיים רייזלר, אף אני איני מכירה את הרופא ומדובר בדיקה רפואית שחב' הביטוח דורשת בד"כ,לצורך קבלת החלטות בנושא אי כושר העבודה שלה בפוליסה. תדאגו להעביר צילומים מכל המסמכים הרפואיים שלה גם לפגישה זו עם הרופא המומחה מטעם חב' הביטוח. כפי שהמלצתי לך גם בתשובה קודמת,תעלי את שאלתך גם בפורום דיני ביטוח הנמצא מימין לפורום שלנו. בקשר לדיסק שקבלתם מהביטוח הלאומי,מדובר בהכנה לקראת הוועדה הרפואית בביטוח הלאומי ואני מקווה שהוא יסייע בידכם. כמו חיים,גם אני מחזקת אותך על העזרה והסיוע לאמא שחשוב כל כך. מאחלת לכם בהצלחה ושנה טובה. *הערת מערכת: לקריאה נוספת אודות בדיקה רפואית

   האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
   מסך מלא השב

   • הילדה המודאגת לאמה
    הילדה המודאגת לאמה | 25/09/2008 20:21

    אורנה וחיים ערב טוב וגם לזאב למרות שהוא אף פעם לא איתי אימי גרושה וכל הילדים כולל אני מעל גיל 22 אנחנו נשואים ויש לכולנו ילדים והרבה 12 נכדים יש לה. הרופא הזה הוא מומחה לביטוח רפואי ובגלל שהתיק של אמא מורכב כל כך וזה נושא פסיכיאטריה דיכאון מגורי עקב אירוע מוחי שהיה לה ב 2003 המצב שלה הידרדר.סוכן הבטוח רוצה שהוא יראה אותה ויתן לא יעוץ לסוכן איך ומה לעשות ואחרי זה הסוכן יגיש את התביעה על פי מה שהרופא הזה יגיד לא. אני ממש לא מבינה למה זה אשמח לשמוע מימכם או מזאב אולי הוא מכיר או שמע. הרבה הרבה תודה בריאות וכמובן שנה טובה ושכל משאלות ליבנו התגשמו אוהבת אותכם שנה טובה לכל הפורום והרבה בריאות.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שאלות בנושא אי כושר עבודה בפוליסת ביטוח
     אורנה | 26/09/2008 07:52

     שלום לך המודאגת, כפי שעניתי לך בתשובתי הקודמת,תעלי בבקשה את שאלתך בפורום דיני ביטוח,הם המומחים בתחום ביטוח חיים וכיסוי אי כושר עבודה בפוליסה. מאחלת לכם הצלחה וסיום מהיר בטיפול בתביעה. בברכת בריאות ושנה טובה. אורנה.

     האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
married men who cheat with men find an affair
read here all women cheat click here
my wife cheated now what how to cheat on my husband redirect
what makes a husband cheat how to cheat on husband link
read here cheater open
married men who have affairs read here dating for married men
website women who like to cheat read here
why are women unfaithful My husband cheated on me read
why some women cheat website my husband cheated
married men that cheat percent of women that cheat go
redirect wife cheated why women cheat in relationships
open cheat wifes why husband cheat on their wife
affair dating sites women who cheat on husbands find an affair
click here married men who cheat read here
my boyfriend cheated on me quotes how do i know if my wife has cheated reasons why women cheat on their husbands
cheat wifes open married woman looking to cheat
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק