אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

על מעללי עורך דין

  • על מעללי עו"ד
    שלום | 30/03/2008 22:42

    לפני מספר ימים התקשר אלי אדם שהציג עצמו ממס הכנסה ,ודרש לדעת פרטים על נכסים שברשותי ועל תכניות חיסכון ועוד פרטים ,בדיעבד התברר שזה בר כוח זוכה . האם זה חוקי ?האם אני יכול להתלונן במשטרה ,או שלעורך דין מותר הכל ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • על מעללי עורך דין
      עו"ד איתן שווץ | 31/03/2008 00:08

      לפי סעיף 283 לחוק העונשין, התחזות לעובד ציבור היא עבירה פלילית, וניתן להגיש תלונה בעניין למשטרה. ראה סעיף 283. 283. העושה אחת מאלה, דינו - מאסר שלוש שנים: (1) מתחזה כעובד הציבור, כשאותו עובד נדרש מכוח? תפקידו לעשות פעולה או להיות נוכח; (2) מתייצג בכזב כעובד הציבור ומתיימר מכוח תפקידו זה לעשות פעולה או להיות נוכח במקום לשם עשיית פעולה. === לפי כללי האתיקה, לעורך דין אסור להתחזות ולעסוק בחקירות וניתן להגיש תלונה בעניין גם ללשכת עורכי הדין.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק