אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

לא נראה לי שהוא יכול לעשות כזה דבר

  • העלאת שכר דירה באמצע תקופת השכירות
    איילת | 21/11/2007 09:12

    אני גרה בדירתי כבר 4 חודשים, ובעלת הדירה שלי הודיעה לי שהיא רוצה להעלות לי את שכר הדירה מ 430$ ל 500$ באמצע החוזה, למרות שבחוזה אין סעיף שאומר שאפשר לעשות זאת וחתמנו כבר על 430$ לשנה. מה עליי לעשות?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • לא נראה לי שהוא יכול לעשות כזה דבר
      סטודנט שנה ג' | 21/11/2007 21:41

      אני מציע לך לפנות לעו"ד מוסמך, אבל מניסיוני (הלא רב) הוא לא יכול לעשות את זה.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • העלאת שכ"ד באמצע החוזה
      עו"ד טלי קסלר | 22/11/2007 00:18

      אינה אפשרית. המשמעות של החוזה היא שהתנאים קבועים ולא משתנים למשך תקופת השכירות. תודיעי לו שאת לא מוכנה להעלאת דמי השכירות באמצע התקופה. תמשיכי לשלם לפי מה שכתוב בחוזה. הוא לא יכול לעשות שום דבר.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • מענה
      אילנית | 27/11/2007 20:54

      ממש מעציב אותי לדעת כי אנשים מנצלים את חוסר הדעת של אחרים במיוחד בנוגע לחוזים ולכספים, ככה יקירתי בעל הבית שלך אינו רשאי להעלות את שכר הדירה כי "בא לו" לשם כך יש חוזה, זה המהות של החוזה, אנשים מגבשים סעיפים , ובמשא ומתן מעלים את מה שהוסכם עליו בכתב בכדי לתת תוקף לנאמר מה עוד שזהו חוזה שכירות המחייב מסויימות ברורה בנוגע לשכר הדירה.אם בחוזה רשום 420 $ ואין סייגים בחוזה המאפשרים לו לשנות את דעתו-מה שציינת שאין! הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה מבחנתך הוא היה גם יכול לדרוש 700$את לא חייבת או צריכה לשלם! מה שרשום בחוזה זה מה שעלייך לשלם! בתום תקופת החוזה-כאשר יפוג משך השהייה שלך בדירה רק אז הוא יוכל לעלות את שכר הדירה ואם יתאים לך תחתמי לתקופה נוספת. אך שוב זהו חוזה חדש לגמרי שיכנס לתוקף רק אחרי שהחוזה הקיים יפוג.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום הסדרת מעמד ואזרחות 20/02/2020 | 01:00 אזרחות ישראלית שלום אני תושב קבע שמעוניין לקבל אזרחות ישראלית בשביל זה במשרד הפנים ביקשו ממני להביא מסמכים על וי...
  • פורום דיני בנקאות 19/02/2020 | 23:18 לענ"ד אין דבר כזה "מוטב" בחשבונות ב... יש מוטבים/נהנים בפוליסות ביטוח/קופות גמל.
  • פורום דיני מיסים 19/02/2020 | 21:57 מס הוצאות נפסקו לי הוצאות משפט. אני מקבל אותן לעצמי. האם יש לשלם מס על הסכום שקבלתי בהגדרת "הוצאות"?
  • פורום בתי משפט 19/02/2020 | 21:54 ערעור מה המקור הנורמטיבי הקובע אם יש חובת / פטור מהתייצבות לצדדים מיוצגים בדיון ערעור?
  • פורום דיני תעבורה 19/02/2020 | 21:27 לא שלום לוי,תקנת תעבורה 83ג סעיף 5 פוטרת נוסעים במושה האחורי במונית בדרך עירונית.להלן הסעיף: הוראות ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק