אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שאלה

  • שאלה
    סטודנט משפטים | 31/05/2010 16:40

    שלום ברצוני לדעת האם הערה אשר מופנית לעובדת אשריש בה אופי מיני ניתן להאשים בסעיף 5 (א) לחוק להטרדה מינית אך בסעיף 3 באותו חוק איזו מן החלופות היא המתאימה ביותר?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום פלילי
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק