אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 00:09   11/12/2018 תעוד חזותי האם תעוד חזותי הוא תנאי  בלעדיו אין לקבילות עד מוגבל שנגבתה ע"י חוקר מחוץ לבימ"ש? כמובן בהתק...
  • פורום תביעות ייצוגיות 23:51   10/12/2018 תביעה ייצוגית נגד שביתה של תחבורה צ... בשנה שעברה אגד שבתו בירושלים, לי היה חופשי חודשי באותו החודש, ולא קיבלתי שירות נסיעות באותו היום,...
  • פורום בתי משפט 23:49   10/12/2018 התישנות הוגשה תובענה ייצוגית ב 2015 ונקבע ב2017 שהיא לא מאושרת. אני אחד מהקבוצה.  המקרה שלי קרה בשנת...
  • פורום דיני תעבורה 23:05   10/12/2018 דוח חניה סעיף 36 (ב) החניתי את רכבי הקצה החניה באיירפורט סיטי . שטח בוצי עם פסולת בניה . קיבלתי דוח בטענה שעברתי על סע...
  • פורום דיני חוזים 22:56   10/12/2018 השאלה מצריכה ייעוץ משפטי ספציפי ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה, ליאור חאיק, עו"ד מנהל פורום צרכנות ופורום...

מס על ירושה

  • הודעות שוטפות
  • מס על רכוש ירושה הנמצא בחו"ל.
    משה | 01/11/2010 12:12

    אבי השאיר צוואה ובה מופיע רכוש בארץ ורכוש בחו"ל [אבי התגורר בארץ]. האם אני חייב לשלם מס כלשהו על הרכוש בחו"ל למדינת ישראל ו/או להצהיר על הירושה לרשויות? הבנתי שעל הרכוש בארץ יש פטור ממס על ירושה.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מס על ירושה
      סלי אילון, רו"ח | 01/11/2010 16:45

      לא חל מס על קבלת נכסים בירושה, בין אם הם בארץ ובין אם הנכסים בחו"ל, ולכן לכאורה לא תצטרך לשלם מס אבל, כדאי לך לבדוק מהו מקור הכספים/נכסים בחו"ל והאם הם הוצהרו על ידי המוריש. אם לא, כדאי לך לבצע גילוי מרצון לפני קבלת הירושה בפועל.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • המשך למס על ירושה
        משה | 01/11/2010 19:08

        מדובר בהשכרת חנות ובשטח אדמה שאינו מניב שכירות. אין לי מושג האם אבי הצהיר ומה קורה במידה ולא הצהיר ? האם אני עכשיו צריך לשלם מיסים רטרואקטיבית? וכמה?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • מס ירושה
          סלי אילון, רו"ח | 01/11/2010 19:59

          אם אביך לא הצהיר, מס הכנסה יכול לחייב את הנכס במס. ההגיון הוא שמס הכנסה יטען שמקור הנכסים מררווחים שלא דווחו. אם יש לך אפשרות להוכיח שלא מדובר בהכנסה שלא דווחה שהביאה לרכישת נכסים אלו, אין בעיה. אם מקור הכספים הוא מרווחים שלא דווחו, ישנה חשיפה לחיובם במס. מציע לך ללכת למייצג שמבין עניין, והוא יוכל להגיע עם מס הכנסה לפשרה סבירה בנוגע לחיוב במס, וכך לחסוך לך תאונה.

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

      • המשך למס על ירושה
        משה | 01/11/2010 19:08

        מדובר בהשכרת חנות ובשטח אדמה שאינו מניב שכירות. אין לי מושג האם אבי הצהיר ומה קורה במידה ולא הצהיר ? האם אני עכשיו צריך לשלם מיסים רטרואקטיבית? וכמה?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק