אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 
 

הודעות אחרונות

  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 21:06   17/12/2018 הקדמת טיסה לארץ נאלצנו להקדים טיסה מאיביזה לברצלונה בגלל הקדמת טיסה מברצלונה לארץ,הודעה על שינוי טיסה נשלחה ע"י ה...
  • פורום פשיטת רגל 20:55   17/12/2018 ע"י ביהמ"ש המחוזי?
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 20:06   17/12/2018 נציגות בית משותף שלום לכולם,ראשית רוצה לפרגן לכל המייעצים המקצועיים בפורום!ולשאלה שלי:קנינו לפני שנתיים דירה חדשה ...
  • פורום דיני עבודה 20:04   17/12/2018 מכתב התפטרות היי אני כותבת מכתב התפטרות מעבודתי לאחר 11 שנה אני כותבת את המכתב ב18.12.18 ומודיעה על הפסקת עבוד...
  • פורום דיני בנקאות 19:09   17/12/2018 הוצאות מצבה ושיבעה שלום רב יש לי שאלה האם ניתן למשוך מהבנק כספים עבור מצבה או שיבעה . ? 

השכרת דירת מגורים שלא לצורך מגורים

  • הודעות שוטפות
  • השכרה חלק מדירת מגורים
    שמואל כהן | 27/10/2010 15:28

    השכרתי חלק מדירת מגורים לשימוש לאחסון המתאים כמו לדירת מגורים...תמורה סמלית של 200 ש"ח...האם  זה פטור ממס?האם צריך לדווח ואיך?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • השכרת דירת מגורים שלא לצורך מגורים
      סיוון | 27/10/2010 19:33

      שלום,הפטור על השכרת דירה למגורים וכן מסלול 10% מס סופי חלים אך ורק על השכרת דירה למגורים לצורך מגורים.השכרה לאחסון חייבת במס ע"פ סעיף 2(6), עלייך לדווח בדו"ח השנתי על ההכנסה ולשלם עליה מס לפי מדרגות כאשר לא תהיה זכאי בגינה למדרגות המס הנמוכות מיגיעה אישית, אא"כ מלאו לך 60.עוד אציין כי בינתיים דיווח על הכנסה שמקורה הינו 2(6) פטור מהגשת דו"ח מקוון.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק