אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 
 

הודעות אחרונות

פטור ממס שבח

  • הודעות שוטפות
  • שאלה בנושא שבח
    עומרי פירו | 29/09/2010 17:50

    שלום רב וחג שמח, רכשנו דירה בחיפה לפני כ-3 שנים בסכום של 400 אש"ח. לפני בחודש מכרנו את הדירה בסכום של 600 אש"ח. מימון הדירה היה עצמי בגובה 20%, עוד 25% מתנה מסבא ו-55% מתנה מאבא. זו הדירה הראשונה בבעלותי. האם אני זכאי לפטור ממס שבח? אם כן - באיזו עילה? תודה רבה, עומרי פירו

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • פטור ממס שבח
      סלי אילון, רו"ח | 03/10/2010 17:00

      אתה זכאי לפטור ממס שבח, לפי סעיף 49ב1.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה רבה  לת 
        עומרי פירו | 03/10/2010 23:14

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק