ליעוץ אישי עם עו'ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום ביטוח לאומי 21:26   09/12/2018 האם מומחה רפואי מטעם ביה"ד יפנה אלי... שלום רב,ככלל מומחה רפואי שמתמנה על-ידי בית הדין לא יפנה אל התובע ישירות, אלא במקרים חריגים.אם ברצ...
  • פורום דיני עבודה 20:49   09/12/2018 פרסום איך מערערים על החלטה בעניין אסור פרסום במשפט בפלילי בבית דין לעבודה? ואיך מערערים אחכ על ההחלטה ב...
  • פורום תאונות דרכים 20:15   09/12/2018 תאונת שרשרת-אחריות נזיקית היי,נסעתי ברכב ומישהי נכנסה בי מאחורה. ככל הנראה מישהו גם נכנס בה מאחורה. החלפתי איתה פרטים וראית...
  • פורום עורכי דין 19:12   09/12/2018 הצמדה למדד תשומות בנייה עבור תקופת ... הצמדה למדד תשומות בנייה עבור תקופת של פיגור במסירת דירה שנובעת מהקבלןתודה
  • פורום פלילי 19:01   09/12/2018 כתב אישום כתב אישום בגין הטרדה מינית במקום עבודה יוגש לבית דין לעבודה בלבד או יתכן שגם לבית משפט שלום? ...

השכרת דירה לחברה

  • הודעות שוטפות
  • מס על השכרת דירת מגורים
    אורטל | 06/09/2010 09:12

    האם יחיד שמשכיר דירת מגורים לחברה יכול להנות מסעיף 122: מס של 10%?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • השכרת דירה לחברה
      סלי אילון, רו"ח | 06/09/2010 14:30

      יכול לקבל 10% אם הדירה משמשת למגורים, גם אם הושכרה לחברה. אבל, סביר להניח שלא משתמשים בה למגורים, כי חברה לא שוכרת דירה לצורך מגורים (החברה "גרה" ברשם החברות ולא זקוקה למקלחת, שירותים ומיטה) ולכן לא יוכל לקבל 10%.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • סמ על השכרת דירה למגורים
        אורטל | 06/09/2010 15:44

        מדובר בחברה להסעות שמשכירה דירה גדולה בשביל הנהגים שלה. כאשר פנינו למס הכנסה כדי לקבל ניכוי מס במקור של 10%, נאמר לנו מפורשות שלא ניתן להנות מסעיף 122 כאשר השוכר הוא חברה. הראתי לאותו מפקח מס הכנסה צילום החוק וכתבה שתומכת בדברי וקבלתי תשובה מזלזלת: יש הוראת שעה חדשה.... מה דעתך? נ.ב. תודה רבה על התגובה המהירה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • סלי צודק, מציע שתפנה לרכז האחראי על המפקח  לת 
          יצחק פוגל עו"ד (ורו"ח) | 12/09/2010 21:52

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק