אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום תביעות ייצוגיות 23:51   10/12/2018 תביעה ייצוגית נגד שביתה של תחבורה צ... בשנה שעברה אגד שבתו בירושלים, לי היה חופשי חודשי באותו החודש, ולא קיבלתי שירות נסיעות באותו היום,...
  • פורום בתי משפט 23:49   10/12/2018 התישנות הוגשה תובענה ייצוגית ב 2015 ונקבע ב2017 שהיא לא מאושרת. אני אחד מהקבוצה.  המקרה שלי קרה בשנת...
  • פורום פלילי 23:13   10/12/2018 שאלה  אדם שנגדו מאסר על תנאי הורשע בעבירה אחרת שלא קשורה לתנאי כלל.  האם התנאי יופעל? האם על...
  • פורום דיני תעבורה 23:05   10/12/2018 דוח חניה סעיף 36 (ב) החניתי את רכבי הקצה החניה באיירפורט סיטי . שטח בוצי עם פסולת בניה . קיבלתי דוח בטענה שעברתי על סע...
  • פורום דיני חוזים 22:56   10/12/2018 השאלה מצריכה ייעוץ משפטי ספציפי ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה, ליאור חאיק, עו"ד מנהל פורום צרכנות ופורום...

שובר זיכוי שפג תוקפו לעניין מע"מ

  • הודעות שוטפות
  • שובר זיכוי שפג תוקפו לעניין מע"מ
    איציק לוי | 20/07/2010 18:06

    שלום, מנקודת מבט החברה: בוצעה מכירה, הלקוח החזיר את המוצר, החברה הוציאה חשבונית זיכוי (כלומר ביטלה את העסקה) הלקוח קיבל שובר כספי למימוש (זיכוי). כעת נניח שפג תוקפו של הזיכוי והכסף נשאר אצל החברה. האם בעת פג התוקף מתרחשת עסקה לעניין מע"מ ? (שאז חייבת החברה במס עסקאות). האם מע"מ יכול לטעון שבעת מסירת הזיכוי ללקוח התבצעה עסקה של מכירת זכות למימוש עתידי שיחוייב מס בעת המימוש או בעת פג התוקף (כמו פקדון)? החברה כלל לא התכוונה למכור זכות זאת. היא מכרה מוצר וקיבלה אותו בחזרה. בתודה מראש, רו"ח איציק לוי

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק