אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 00:09   11/12/2018 תעוד חזותי האם תעוד חזותי הוא תנאי  בלעדיו אין לקבילות עד מוגבל שנגבתה ע"י חוקר מחוץ לבימ"ש? כמובן בהתק...
  • פורום תביעות ייצוגיות 23:51   10/12/2018 תביעה ייצוגית נגד שביתה של תחבורה צ... בשנה שעברה אגד שבתו בירושלים, לי היה חופשי חודשי באותו החודש, ולא קיבלתי שירות נסיעות באותו היום,...
  • פורום בתי משפט 23:49   10/12/2018 התישנות הוגשה תובענה ייצוגית ב 2015 ונקבע ב2017 שהיא לא מאושרת. אני אחד מהקבוצה.  המקרה שלי קרה בשנת...
  • פורום דיני תעבורה 23:05   10/12/2018 דוח חניה סעיף 36 (ב) החניתי את רכבי הקצה החניה באיירפורט סיטי . שטח בוצי עם פסולת בניה . קיבלתי דוח בטענה שעברתי על סע...
  • פורום דיני חוזים 22:56   10/12/2018 השאלה מצריכה ייעוץ משפטי ספציפי ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה, ליאור חאיק, עו"ד מנהל פורום צרכנות ופורום...

מס על השכרה

  • הודעות שוטפות
  • מס על השכרת דירה
    קריסטבל | 01/07/2010 04:32

    יש לי דירה שאני משכירה ב-6,000 ש"ח לחודש. איני עובדת וזו הכנסתי היחידה. אני חד הורית לשני ילדים בגיל הגן. כמה מס הכנסה עלי לשלם?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מס על השכרה
      מ.ב | 02/07/2010 00:28

      תקרת הפטור היא 4,510 ש"ח לחודש או 54,120 ש"ח לשנת 2009 אם לדוגמא שכ"ד שקיבלת היה 72,000 ש"ח החישוב יהיה באופן הבא 17880= 72000-54120 והתקרה המתואמת תהיה 36240= 54120-17880 לכן ההכנסה הפטורה תהיה 36240 ועל היתרה בסך35760 = 72000-36240 תחויבי במס שתלוי בסך ההכנסות . מכיוון שאת חד הורית יש לך נקודות זכוי

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • המשך
        מ.ב | 02/07/2010 00:30

        ציינת שאת לא עובדת אם זאת הכנסתך היחידה לא תצטרכי לשלם מס בכלל כי את לא מגיעה לסף המס

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תגובה ועוד שאלה קטנה
          קריסטבל | 02/07/2010 22:04

          קודם כל תודה רבה על התשובה.אפשר לשאול מהו סף המס?כיוון שאני אכן לא עובדת ובהנחה שלא מגיעה לסף המס, האם אני פטורה מדיווח?

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • פטור ממס
            מ.ב | 04/07/2010 16:08

            על יתרת ההכנסה לאחר הפטור כלומר על 35.760 אינך חייבת בתשלום מס כמו כן יש לך נקודות זיכוי על הילדים ועוד נקודה על היותך חד הורית. את לא חייבת בהגשת דו"ח.

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

            • אלפי תודות  לת 
              קריסטבל | 06/07/2010 08:33

              האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
              מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק