אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 00:09   11/12/2018 תעוד חזותי האם תעוד חזותי הוא תנאי  בלעדיו אין לקבילות עד מוגבל שנגבתה ע"י חוקר מחוץ לבימ"ש? כמובן בהתק...
  • פורום תביעות ייצוגיות 23:51   10/12/2018 תביעה ייצוגית נגד שביתה של תחבורה צ... בשנה שעברה אגד שבתו בירושלים, לי היה חופשי חודשי באותו החודש, ולא קיבלתי שירות נסיעות באותו היום,...
  • פורום בתי משפט 23:49   10/12/2018 התישנות הוגשה תובענה ייצוגית ב 2015 ונקבע ב2017 שהיא לא מאושרת. אני אחד מהקבוצה.  המקרה שלי קרה בשנת...
  • פורום דיני תעבורה 23:05   10/12/2018 דוח חניה סעיף 36 (ב) החניתי את רכבי הקצה החניה באיירפורט סיטי . שטח בוצי עם פסולת בניה . קיבלתי דוח בטענה שעברתי על סע...
  • פורום דיני חוזים 22:56   10/12/2018 השאלה מצריכה ייעוץ משפטי ספציפי ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה, ליאור חאיק, עו"ד מנהל פורום צרכנות ופורום...

שם של עסק

  • הודעות שוטפות
  • שם לעסק
    גלית | 26/07/2009 01:29

    שלום, אני מעוניינת לקרוא לעסק שלי בשם, שלפי חיפוש בגוגל קיים כבר, אך הינו שם של עסק שאינו קשור לתחום העיסוק שלי, האם אני יכולה לקרוא לעסק שלי בשם שאני חפצה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שם של עסק
      עו"ד יריב קדם | 26/07/2009 12:27

      אם שם העסק האחר שמצאת כבר צבר מוניטין כסימן מסחר מוכר היטב, אז את לא יכולה. כך גם אם יהיה קיים חשש להטעית לקוחות כי לכאורה קיים קשר בין העסק שלך לעסק האחר.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק