אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תשובה

  • מותר לי לבקש לעיין בדו"ח של ועדה רפואית בביה"ח?
    moris 11 | 24/09/2007 01:30

    פשוט יש לי עניין אישי במקרה שנחקר שם..

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשובה
      עו"ד אסי לביא-צוקרמן | 24/09/2007 12:11

      "עניין אישי" לא מספיק. רשאי לעיין בדוח מי שהדוח עוסק בעניינו שאחרת בית החולים יטען לחיסיון

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 05/08/2021 | 21:20 הערה הבעלים יכולים לרשום הערת אזהרהנראה שמומלץ מאוד להיעזר במקרה כזה בעו"ד מומחה בתחוםעשוי לפתור צרות ...
  • פורום דיני עבודה 05/08/2021 | 20:50 עזיבת עבודה שלום.אני עובד בחברה כמעט עשור.משכורת חודשית קבועה.בעקבות שינויים בחברה שקשורים אליי באופן ישיר,אנ...
  • פורום לשון הרע 05/08/2021 | 20:10 הוצאת דיבה על סייעת אתה טועה בהסבר שלי .... אני לא דחפתי ולא נגעתי . ולי יש עדות את אנשי הצוות ..... הצוות עד שלי . ...
  • פורום בתי משפט 05/08/2021 | 19:55 לדעתי, וליתר ביטחון, יש להגיש עד לי... בית המשפט העליון קבע שלא תמיד יש להחיל את הוראת סעיף 10(א) לחוק הפרשנותבשאלה אם יום מתן ההחלטה כל...
  • פורום פלילי 05/08/2021 | 19:46 תלונה מי רשאי להגיש תלונה ואצל מי? מקור נורמטיבי?
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק