אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

סליחה על השאלה הגסה

  • סליחה על השאלה הגסה
    סטודנט למשפטים | 23/10/2008 21:44

    אם נפסק בתביעה אזרחית פיצוי וכן הוצאות ושכ"ט עו"ד, והזוכה סיכם עם העו"ד שלו על שכ"ט שמחושב באחוזים; האם יחושב שיעור האחוזים מהסה"כ או מהפיצוי בלי מרכיבי ההוצאות ושכ"ט? תודה לעונים:-)

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני בנקאות 14/08/2020 | 08:22 עיקול בבנק שלום רב ברצוני לברר קיבלתי עיקול בבנק על קנס משטרה שבפועל אני לא ביצעתי את הקנס ולא הגיע אליי ואנ...
  • פורום בתי משפט 14/08/2020 | 06:55 בקשה בכתב הגנה האם כאשר מגישים כתב הגנה לתביעה בבית מ.שלום, להעברת התביעה לבית דין לעבודה, נדרש להגיש גם כתב הגנ...
  • פורום דיני משפחה 14/08/2020 | 06:21 ידועה בציבור שלום אני גרושה ואם לבן חיה עם בן זוג ובני בדירה שכורה אנחנו יחד 5 שנים חיים יחד מחצית מהזמן האם ...
  • פורום הוצאה לפועל 13/08/2020 | 23:52 האם ניתן לעקל רכב השייך לנכה בהוצאה... בס"דשלום דודעקרונית, סעיף 22 (א) (5) איננו מונע הטלת עיקול על מכונית נכים. בפסיקה מצוין כי ה...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 13/08/2020 | 22:55 מייל ספאם אני קיבלתי מיHלים מרשימת תפוצה ואחרי כמה מיילים שלחתי בקשה למנהל לאסיר אותי מהרשימה תצופה שלו והם...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק