אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

זקוקה לעזרתכם

  • זקוקה לעזרתכם
    ל.א. | 12/10/2008 09:32

    שלום רב, במסגרת עתירה מנהלית שאני מנהלת נקבע דיון מוקדם. ניתנה החלטה כי הערות כתב תשובה יוגשו עד 7 ימים לפני מועד הדיון, עיון בתקנות מעלה כי אכן ניתן לקבוע כי משיב יגיש כתב תשובה בצקום כתב תגובה, השאלה היא האם לאחר שהוא משיב את כתב התשובה, עליי לפעול עפ"י סע' 14 ולהגיש עיקרי טיעון עד 4 ימים בטרם מועד הדיון המוקדם? כי תקנה 14 מדברת על דיון בעתירה ולא דיון מוקדם בעתירה. לעזרתכם אודה..

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום עורכי דין 03/07/2022 | 11:03 ביטול קניית דירה שלוםאישתי ואני תכננו לרכוש דירה.מצאנו עו"ד שבעת פגישת היכרות הציע לנו שכר טרחה של 0.5% משווי הדיר...
  • פורום בתי דין רבניים 03/07/2022 | 09:54 צד נדרש בבית דין רבני האם לבית דין רבני יש סמכות כמו לבית משפט לצרף צד נדרש אינו בן משפחה בתביעה לאיזון משאבים ופרוק שי...
  • פורום דיני מיסים 03/07/2022 | 09:03 בקשה להחזר מס בשנה שהחלפתי מקום עבו... שלוםאני רוצה לבקש החזר מס לשנה שבה החלפתי מקום עבודה.ההחזר יהיה בגלל תרומות לפי סעיף 46.אני מודעת...
  • פורום דיני עבודה 03/07/2022 | 08:06 התפטרות בוקר טוב,השבתי על השאלה מטה.האם התפטרותך היא בשל המצב הבריאותי? כמה זמן את בחופשת מחלה? בבר...
  • פורום דיני בנקאות 03/07/2022 | 01:26 הבנק מחזיק את הכסף בחשבון נאמנות ול... בס"דלכבוד העורך דין מר אבי זילברפלדשלום רב. כבר כמה שנים שיש לנו כספים בחשבון נאמנות בבנק, המשותף...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק