אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תנסי בפורום חברות

  • חבר נאמנים בהקדש
    קרן | 05/10/2008 19:04

    רציתי לברר בעניין תשלום בהקדש (לא עמותה). האם לחבר הנאמנים וליו"ר מותר לקבל שכר? מבחינת המבנה הארגוני חבר הנאמנים הוא הועד המנהל?או שזה 2 ישויות נפרדות? ידוע לי כי בעמותה מי שחבר בעמותה לא רשאי לקבל שכר.מעניין אם מישהו כאן מתמצא...אם כן אשמח לתשובה בעניין

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תנסי בפורום חברות  לת 
      אורן | 12/10/2008 22:20

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי דין רבניים 03/07/2022 | 09:54 צד נדרש בבית דין רבני האם לבית דין רבני יש סמכות כמו לבית משפט לצרף צד נדרש אינו בן משפחה בתביעה לאיזון משאבים ופרוק שי...
  • פורום דיני מיסים 03/07/2022 | 09:03 בקשה להחזר מס בשנה שהחלפתי מקום עבו... שלוםאני רוצה לבקש החזר מס לשנה שבה החלפתי מקום עבודה.ההחזר יהיה בגלל תרומות לפי סעיף 46.אני מודעת...
  • פורום דיני עבודה 03/07/2022 | 08:06 התפטרות בוקר טוב,השבתי על השאלה מטה.האם התפטרותך היא בשל המצב הבריאותי? כמה זמן את בחופשת מחלה? בבר...
  • פורום דיני בנקאות 03/07/2022 | 01:26 הבנק מחזיק את הכסף בחשבון נאמנות ול... בס"דלכבוד העורך דין מר אבי זילברפלדשלום רב. כבר כמה שנים שיש לנו כספים בחשבון נאמנות בבנק, המשותף...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 02/07/2022 | 23:23 פלאפון חדש לא תקין קניתי פלאפון חדש מחנות בקניון. אנשים שדיברתי איתם לא הצליחו לשמוע אותי, בחלק מהשיחות. הלכתי לחנות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק