אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

כן.

  • משתפת פעולה
    קלי | 27/05/2008 10:48

    שלום! אני עובדת במרפאה מזה 9 שנים במהלך השנים חברותיי לעבודה ואנוכי עדים לגניבות כספים ממתרפאים לצורך פרטי סכומים קטנים,( דין פרוטה כדין מאה) האם זה עושה אותנו שותפות לעברה בגלל שלא אמרנו כלום? מדובר בעובדת בכירה. אודה לתשובתכם

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • כן.
      עו"ד תמר טסלר | 27/05/2008 18:00

      מציעה לפנות למשטרה בהקדם האפשרי, אבל לפני כן להתייעץ עם עו"ד.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • שרון
        דני | 12/12/2008 19:21

        מסיבת רווקות טיפים

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

    • משתפת פעולה
      קלי | 28/05/2008 19:30

      מה את מציעה לעשות? כיצד עלינו לפעול? הוכחת הגניבה קצת מסובכת להסבר למרות שאפשר להוכיח זאת ע"י מצב חשבון של מתרפא, אך אותה מבצעת העברה חתמה בסיסמה של עובדות אחרות.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • קצת בעייתי
        עו"ד תמר טסלר | 29/05/2008 23:00

        לא רוצה כאן להטעות אותך ולייעץ לך משהו (עד כמה שאפשר לייעץ בלי לדעת את כל העובדות) שאני לא בטוחה איך יגמר. צריך לחשוב טוב טוב איך לגלות את העניין בלי לסבך אותך יותר ממה שאת כבר מסובכת. אפשר לפנות לכלבוטק.... נראה לי שכדאי לקבל כאן ייעוץ משפטי קצר, רק בשביל לא להסתבך. לשיקולך.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

      • אז יש פה גם זיוף וקבלת דבר במרמה
        אורן | 31/05/2008 12:13

        לפי דברייך, אם לא תדווחי על כך, השמות שבשמם חתמה, עשויים להחשד בשיתוף פעולה לדבר עבירה ובקשירת קשר. אם נעשה מעשה עבירה בשם אדם והוא יודע על כך ולא מדווח, הרי שהוא משתף פעולה ולא משנה אם הרוויח מכך או לא - די שידע ובכך הסכים לדבר בשמו. היא פשוט יכולה לסבך אתכם ורק צעד מקדים מצדכם עשוי לחזק את תום לבכם. מומלץ דחוף להיוועץ עם עו"ד לפני שכולכם תסתבכו.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני חוזים 26/09/2020 | 00:29 הסכם לאישור משכנתא חתמתי עם חברה ליעוץ משכנתאות עלחוזה שישיגו לי משכנתה של 250000שקל ל10 שנים בריבית של 10.5%.{מכיוו...
  • פורום הוצאה לפועל 26/09/2020 | 00:11 פתיחת תיק בהוצאה לפועל שלא לצורך מקרה בו זוכה פתח כנגדי תיק בהוצאה לפועל שלא לצורך ולאחר שכתבתי מכתב למשרד עו"ד המייצג את הזוכה וב...
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק