אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם ניתן לקבל פס"ד ללא דיון ועל בסיס כתבי הטענות?

  • פסק דין ללא דיון
    אליעזר | 16/01/2023 23:15

    שלום

    בהליך אזרחי, במידה ומתברר שהצד הנתבע מודה בכתב ההגנה בעובדות התביעה המהותיות ורק חולק על גובה הנזק.

    1.האם ניתן לבקש פסק דין חלקי על יסוד כתבי הטענות בלבד?

    כגון שיוסי תבע את שמוליק על 100,000ובכתב ההגנה שמוליק מטדה שחייב 50,000 ומכחיש 50 

    אז יוסי יוכל לבקש בינתיים פסק דין חלקי על ה50 המוסכמים?

     

    2.האם בתביעות פשוטות יש דרך לבקש פסק דין ללא דיון -  על בסיס כתבי טענות/מסמכים/תצהירים/סיכומים בלבד?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם ניתן לקבל פס"ד ללא דיון ועל בסיס כתבי הטענות?
      עו"ד אבי קיסוס | 23/01/2023 10:28

      שלום רב, 

      1. כן. אם יש הודעה ניתן לקבל פסיקתה על בסיס ההודאה. 
      2. לא. בכל הליך משפטי יהיה לכל הפחות דיון אחד, במסגרתו ניתן לבקש פס"ד על בסיס כתבי הטענות הקיימים בתיק, אם כי לרוב דבר זה אינו מומלץ. 

      בברכה


      בהצלחה, 

      אבי קיסוס, עו"ד 


      שלהב 117 ספיר, ערבה תיכונה
      טל': 073-7274466; מייל: aykisos@gmail.com

       

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 04/03/2024 | 21:21 למה שיבטלו לך את הדו"ח? הי,קיבלת דו"ח על מעבר ברמזור אדום! (למה אתה רושם צהוב?), למה אתה חושב שיש לבטלו?תנהג באחריות!המשפ...
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 20:02 סעיף נכות המגלם אי כושר  לשון סעיף 34 ב רמיסיה, סימנים קליניים אפקטיביים קלים, קיים צורך בטיפול תרופתי, קיימת הפרעה ...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק