אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

סעיף 14

  • פיצויים בעת פרישה
    עינת | 26/06/2022 14:18

    הי, בעת פרישה לפנסיה איך מקבלים את הפיצויים? שאלה נוספת האם סעיף 14 הוא לטובת העובד? במידה וכן האם יש הבדל לפיצויים בין עובד מתפטר לעובד מפוטר? תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • סעיף 14
      עו"ד נטלי אבני | 30/06/2022 13:12

      מי שיש לו סעיף 14 יקבל את כל הכספים שצבורים לו בקופת הפנסיה בין אם פוטר או התפטר.

      למי שאין סעיף 14 - הוא יקבל בהתפטרות רק את הכספים שבקופה ובפיטורים המעסיק יצטרך להשלים לו 2.33% אלא אם כן המעסיק הפריש 8.33% במהלך תקופת העבודה. 

      בברכה,

      נטלי אבני, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      הרברט סמואל 37 חדרה
      טלפון: 052-3439599 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק