אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

רכישה בנאמנות

  • חברה
    חברה | 22/05/2022 13:21

    אני רוצה לקנות דירה עבור חברה שאקים


    ההקמה בימים אלו


    איך ניתן לרכוש ולרשום בחוזה עבור החברה, כרגע טרם הקמתה? בנאמנות או איך ?


    השאלה גם מבחינת מיסוי מקרקעין שהמס יהיה לפי רכישה לחברה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • רכישה בנאמנות
      סלי אילון, עו"ד (רו"ח) | 25/05/2022 12:54

      כל אדם יכול לרכוש בנאמנות נכס מקרקעין, עבור אדם אחר - גם עבור חברה. 

      כדי למנוע מס רכישה כפול, יש לדווח על הנאמנות בטופס מיוחד, תוך שלושים יום מיום הרכישה, ובו יפרט הנאמן מיהו הנהנה. 

      מותר לרכוש בנאמנות עבור חברה שלא הוקמה עדיין, ותוקם בהמשך. 



      בברכה,

      סלי אילון, רו"ח
      מנהל פורום דיני מיסים 

      רחוב הרטום 16, הר חוצבים, ירושלים
      טל':02-5877888; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • ואז מה נדווח
        ואז מה נדווח | 25/05/2022 12:59

        תודה לך

        ואז מה נדווח אחרי 30 יום אם טרם יהיה ח.פ ושם חברה?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • חברה
          סלי אילון, עו"ד (רו"ח) | 25/05/2022 13:00

          להקים חברה לוקח יומיים. 

          מה הסיבה להתעכב עם זה מעל לשלושים יום? 

          אם יש נתונים שלא מסרת כאן, כתוב אותם כדי שאוכל להבין מה הבעיה האמיתית כאן. 



          בברכה,

          סלי אילון, רו"ח
          מנהל פורום דיני מיסים 

          רחוב הרטום 16, הר חוצבים, ירושלים
          טל':02-5877888; מייל: [email protected]

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • חברה
            חברה | 25/05/2022 13:35

            אם החברה טרם תוקם  

            בעלי המניות בחול 

            האם יש דרך לדווח ולמסור פרטים מזהים אודות חברה גם שטרם הוקמה?

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום פלילי 27/06/2022 | 13:41 שאלה דחופה- איזה עברות נעברו נערים התעללו והרביצו לבן משפחתי, אחד מהנערים צילםוידאו את התקיפה ואחר כך העלה את זה לקבוצת ווצאפ ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 27/06/2022 | 13:17 מי רמת גן שלום. אני רשומה לקבל את החשבוניות במייל, רק שכל חודשיים אני צריכה להתחנן לקבל אותה. גם לפני כן, ...
  • פורום לשון הרע 27/06/2022 | 13:15 האם ניתן לתבוע בגין דיבה בהליך משפט... לאוניד שלום, סעיף 13 (5) לחוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 קובע כך:לא ישמש עילה למשפט פלילי או...
  • פורום דיני תעבורה 27/06/2022 | 12:19 נהיגה במלווה אהלן, סימתי שלילה של רישיון רגיל הייתי צריך לחדש אותו אז עשיתי כבר רישיון למשאיתc1 עכשיו השאלה הא...
  • פורום תמא 38 27/06/2022 | 12:06 ערך הדירה החדשה שלום אוריזה חמור מאוד אם הוא עושה כך. יש הסכמים בהם נכתב (בטעות) כי הערבות לא תכלול את רכיב המע"מ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק